Gücünü göster, sıra sende!

4 Temmuz tarihinde göreve gelen Adana Demirspor Yönetimi geride kalan 12 günlük görev süresinde üstüne düşeni fazlası ile yaptı.

Yeni yönetim 12 günde ilk icraat olarak Türkiye Futbol Federasyonu'na 3 milyon TL borç ödeyerek transfer tahtasını açtırdı. Ardından aylardır maaşlarını alamayan personelin alacaklarının tamamını ödedi. Bu gelişmelerin ardından sportif direktörlüğe Tanju Çolak'ı getiren Murat Sancak ve ekibi, teknik direktörlüğe ise Hakan Kutlu'yu getirdi. Ardından transfer çalışmalarına başlayan Mavi-Lacivertli yönetim 12 yeni transfer yaptı ve iç transferde de 3 isimle tekrardan anlaştı.

Hedef 10 bin kombine

Murat Sancak önderliğindeki Adana Demirspor Yönetimi 12 günlük sürede üstüne düşenin fazlasını yaparken şimdi sira büyük Adana Demirspor taraftarlarında.

Satışa sunulacak olan kombinelere Mavi-Lacivertli taraftarların büyük bir ilgi göstermesi bekleniyor.

TFF 1.Lig için iddaalı bir kadro kuran Adana Demirspor'da satışa sunulacak olan kombinelerde hedef 10 bin kombine satılması. 

Yorumlar

Maclara gelemeyecegim ama 1 kombine alacagim.
Son alınan 3-4 futbolcu gayet güzel , yönetime ve tanjuya eleştiri yapan birisi olarak son yapılan transferler için kutluyorum.
Arkadaşlar,takım gerçekten iyi oluyor. Daha yabancı oyuncular da katılacak takıma. Alınan oyuncular genç ve kaliteli,yapılan sözleşmeler uzun süreli bu da şu demek oluyor takım artık yap boz tahtasına dönmeyecek,gidecek olan oyuncudan para kazanılacak ve daha önemlisi takım olma olgusu oyuncularda olacak artık çünkü sözleşme uzun süreli kaynaşma güzel olacak ve yolun sonu şampiyonluk inşallah. Bu nedenle bizde kombinelere saldırıp takımımıza bu yürüyüşte destek olmalıyız. Haydi büyük demirspor taraftarı ilkleri başarmış olan bir taraftar grubu olarak bir ilki bu sene gerçekleştirelim ve kombine rekoru kıralım.herşey demirspor için 48 seneden beri takibindeyim soylu kavgam.
Haydi vefakar Adanademirspor taraftarı kombineleri patlatalım da Türkiye taraftar görsün.
aynen katılıyor kapalı trübünden 4 adet kombinemizi çıkar çıkmaz alacağız.
kombine almayan yorum yapmasın...bu transferlerin yarısı için bile kombine aldık biz zamanında...bu sene hem heyacanlı hemde çekişmeli bir yarış olacak...ve ads bu yarışın içinde olacak...bence iyi yer bulmak isteyen erken davransın..demedi demeyin
Fiyatları acıklandı mı
Bunca güzel gelişmenin yanında, taraftarın ekonomik olarak daha iyi katkı koyması için LÜTFEN SAĞLAM BİR FORMA TASARIMIYLA (biri adam gibi bir çubuklu), ORJİNAL LİSANSLI FORMALAR SATIŞA SUNULSUN...
Baskandan ricam demirspor aleyhine cok kolay duduk calan ....... icin koklu onlem almasi , gerisini bu buyuk taraftar halleder zaten oluyu diriltiriz
maviadana renkdaş eyvallah kombineni alıp katkını yap ama gelemeyeceksen bizi bir kişi eksik bırakma aldığın kombineyi durumu iyi olmayan bir renkdaşımıza aktar ki 1 kişi eksik olmayalım.
öncelikle şu merdivene oturup kulübe zarar vermemeliyiz, küfür nedeniyle ve saha olayları nedeniyle ceza almamalıyız, cezalardan ne kadar para ödedik acaba
Kombineler yeni stad için mi, yosa mevcut stad için mi olacak
kombineler her iki stadda geçerli.
SU FİRMALARIYLA ANLAŞILSIN ADS SU SATILSIN
10 bin kombine.. 10 bin delege.. kongre uyeligine vede kombinelere yuklenelim. herkes kulube uye olsunnnnnn. adanaya döner dönmez ilk işim kulube uyelik olacak..
7/Cemal'den açıklama; Adana Demirspor Kombinesi almayan arkadaşlar, bir sonraki teravih namazlarında benden hızlı kıldırmamı beklemesin.
Orhan Taşdelen , hayırlı olsun
Tayyip Talha , hayırlı olsun
Transferler düzelmeye başladı kaliteli isimler geliyor ,peki bu transferler hangi parayla yapılıyor ,kulübün parası yok borç uçmuş, başkan kendi cebinden ödüyor desem hiç aklıma yatmıyor çünkü başkan 1 günde demirsporlu oldu 1 günde demırsporlu olan kişi herhalde bu fedakarlığı yapmayacaktır.
Kombineler ne zaman satışa sunulacak ???
SAYIN BAŞKANA SAYIN YÖNETİME SAYIN TANJU ÇOLAKA VE ÖZELLİKLE SAYIN SAVAŞ ÇOKDUYGULUYA SESLENMEK YAZMAK İSTİYORUM.NE OLUR KOMBİNELERİ TOPLU OLARAK NE TARAFTARLAR DERNEĞİNE NEDE ŞİMŞEKLER GRUBUNA VERİPDE ONLARDA İYİLİK MELEĞİ GİBİ 200 TLLİK MARATONU 80.00.120 TLLİK KALE ARKASINI 60.OO TLYE SATIPTA CEPLERİNE PARA GİTMESİN PARASI OLAN ALSIN MAÇA GİTSİN TARAFTARLIK BUDUR.
HEPİMİZ gidelim bir tek sen KAL BUYUK BASKANIM MURAT SANCAK...ADANA DEMIRSPRU UCURUMDAN ALIP BUGUNLERE GETIRDIN YA ARTIK OLSEKTE GAM YEMEYIZ.HELAL OLSUN HEPINIZE.
Eyyamcı olmayin desteginizi takimin her aninda hissettirin. Kotude gitsek iyide gitsek bizim icin fedakarlik yapan insanlar var. Kimsenin emegi bosa cikmasin...

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor