GÖNDERİLECEK İSİMLER NETLEŞİYOR

Adana Demirspor'da ikinci devre kadroda düşünülmeyen isimlerden yavaş yavaş netleşiyor. 

Teknik direktör Mustafa Uğur'un ilk etapta Engin Memişler ve Bilal Çubukçu'yu kadroda düşünmediği gelen bilgiler arasında. Bu iki oyuncu dışında 2-3 oyuncuya da kendisine kulüp bulmalarını istenecek.

 

Kadroya giremeyen İrfan Başaran da takımdan ayrılmak istiyor. Mustafa Uğur'un Yusuf Kurtuluş'un yokluğunda orta sahada ilk tercihi Hüseyin-Lawal ikilisi oldu. Bazı maçlarda ise bu bölgede Emre-Hüseyin ikilisine görev verdi. İrfan Başaran, kadro tercihinde 11 dışında kalan ilk isim oldu.

 

Emre Hasan Balcı sürprizi olabilir. Yusuf Kurtuluş'un dönecek olması, Lawal ve Hüseyin'in sürekli oynaması, o bölgede Erman Özgür'ün de oynayabiliyor olması nedeniyle forma şansı iyice azalan Emre Balcı sürpriz şekilde gönderilebilir.

 

Uğur tarafından son 5 maçda sadece 3 dakika forma şansı bulabilen Emre'nin, yedek kalsa bile sorun çıkarmadan çalışması, gönderilecekler listesinde arka sıralarda bulunmasına yol açıyor

 

Mustafa Uğur'un Lawal'ın yerine, O'nun tarzında bir futbolcu alınmadığı sürece bu futbolcunun takımda kalmasını istediği biliniyor

 

Adana Demirsporumuzun teknik patronu Mustafa Uğur'un kesin raporunu bugün veya yarın yönetimle yapacağı toplantıda bildirmesi bekleniyor. Transfer konusunun masaya yatırılacağı toplantıda  Mustafa Uğur'un takviye düşündüğü mevkiler ve bu mevkiler için belirlediği alternatifler üzerinde konuşulacağı , ayrıca tecrübeli teknik adamın sezon boyunca beklediği verimi alamadığı ve gönderilmesini istediği isimleri de başkana bildireceği ifade edildi. 

Uğur'un vereceği liste doğrultusunda görüşmelere ve temaslara başlayacak olan yöneticilerin gerekli şartların oluşması halinde transfer yapacağı ancak sırf yapmış olmak için kesinlikle transfer yapılmayacağı vurgulandı. 

Transferde takıma kısa sürede katkı sağlayabilecek isimler üzerinde durulacağı ayrıca takım içindeki dengelerin de ön planda tutulacağı öğrenildi.

Yorumlar

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor