"Gomis, Welbeck ve Balotelli ile ilgileniyoruz"

Süper Lig'e yükselen Adana Demirspor'da gündemde transfer var. 

Başkan Murat Sancak, yaptığı açıklamada, kulübün Bafetimbi Gomis, Danny Welbeck ve Mario Balotelli ile ilgilendiğini belirtti.

Süper Lig'de üst sıraları hedeflediklerini söyleyen Sancak, transfer gündemleri ile ilgili ise Gomis, Balotelli ve Welbeck'in listelerinde olduğunu söyledi. Gomis'in kendileri için Türkiye'ye gelmediğini ancak transfer görüşmesi yapacaklarını belirten Sancak, Lukas Podolski ile ilgilenmediklerini belirtti.

Yorumlar

reklamın ıyısı kötüsü olmaz herkes demırsporu konuşsun ama transfer olmayıncada yalancı durumuna düşeriz oda ayrı konu
Resul gibi 2 tane güzel oyuncu bulup altyapıdan 1,2 oyuncu ve 2-3 tane kaliteli futbolcu alırsak çok güzel bir Demirspor izleriz diye düşünüyorum. Oynamayacak ve bize sıkıntı çıkaracak futbolcu almamak lazım Erzurum da örneklerini gördük.
Yav arkadaş onunla ilgilendi bununla ilgilendi transfer 10 hazırlanda açılıyor bide transfer dedigin gizli olur veya on protokol imzalanır söylersin halka ortada fol yok yumurta yok o geldi bu gitti o oldu bu olmadı Rizespor geçen sene Remy getirdi adamı imza atarken gördük sadece ama biz çıktık lige hemen o gelcek bu gelcek walla üzülüyorum bu durumumuza
Sayın badkanim 500 bin tllik locanin hakkini verelim

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor