Göksu güven verdi

TFF 1. Ligin 4. haftasında ilk kez kendi seyircisi önüne çıkan Adana Demirspor, rakibi Altınordu ile 2-2 berabere kalarak beklenmedi bir puan kaybı yaşadı.

Her iki yarıda da rakibine baskı kuramayan ve istediği atakları geliştiremeyen Adana Demirspor, rakibinin hızlı oyununa da karşılık veremedi.

Bu karşılaşmada Adana Demirspor adına sahanın en iyisi Göksu Alhas olarak gözüktü. Transferin son günlerinde manisaspor’la anlaşamayarak Adana Demirspor’a gelen Göksu, sağ bek olarak görev aldığı Altınordu maçında iyi bir futbol ortaya koydu.

Adana Demirspor’un ilk golünü kaydeden ve ikinci golünün asistini de yapan Göksu, Adana Demirspor’un sağ kanadında başarılı oyunu ile dikkatleri çekti.

 

Yorumlar

adana lı olmazsa olmaz
tek iyi transferimiz
Adamlar bizim sağ tarafı otoban yaptılar ne güven vermesi farklı maçımı izledik Göksu Servan Berkay bu ligin çok altında oyuncular. Eskişehir deki sağ bekleme bakın Tarık çamdal kamil Ahmet çörekci.uğur Akdemir. Hangisi bizim takımda oynamaz son 1. Lige çıktığımızdan buyana kurulan en kötü kadro bu kadro.
uğur akdemir mi?biz bu heriften kurtulana kadar ne çektik.seyirciye bile küfür etti bu lavuk kazma.Oğuz uğur ikilisi geçen yıl 10 puanımızı çaldı.
ilk yarıda 18 numarayla birlikte süperlerdi 2.yarı 18 çıkınca bu da bitti

Yeni yorum ekle