Gökoğlu; “Cezamı kendim ödeyeceğim”

İstanbulspor karşılaşması sonrası sahaya inerek karşılaşmanın hakemi Kutluhan Bilgiç’in hatalı kararlarına itiraz eden başkan Mehmet Gökoğlu’nun cezası PFDK tarafından açıklandı.

PFDK aldığı karar göre,
Kulübü başkanı HALİL MEHMET GÖKOĞLU'nun, 30.09.2017 tarihinde oynanan İSTANBULSPOR A.Ş. - ADANA DEMİRSPOR TFF 1. Lig müsabakasında, müsabaka hakemine yönelik sportmenliğe aykırı hareketi nedeniyle takdiren 21 GÜN HAK MAHRUMİYETİ ve 13.000 TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına karar verdi.

“CEZAMI KENDİM ÖDEYECEĞİM”

PFDK’nin verdiği karar sonrası bir açıklama yapan Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu,”İstanbulspor ile oynadığımız karşılaşmada tüm spor kamuoyu hakemin hatalı kararlarına şahitlik etmiştir. Karşılaşma sonrası takımımın hakkını aramak için sahaya indim ve hakem Kutluhan Bilgiç’e bu konuda serzenişte bulundum. PFDK’nin verdiği karara saygı duyuyorum.”dedi
Başkan Mehmet Gökoğlu 21 günlük hak mahrumiyetinin yanında verilen 13 bin liralık para cezasını da kendi cebinden ödeyeceğini belirtti.

Yorumlar

sayın başkanım takımın her zaman arkasında durun bu davranışla değil PFDK 'ya isterlerse FIFA 'ya göndersinler senin haklılığını onaylıyorum herkeste biliyor ki bu takım 2-3 hafta sonra zirveye oynayacak bunlar ayak oyunları umarım ANKARA 'daki Millet Vekillerimiz devreye girer de bu senemiz heba olmaz ben Giray Hocaya ve ekibine güveniyorum ve de takımıma.
Yok.biz taraftarlar aramızda para toplayıp odeyelim

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor