"Gökhan Karadeniz için Demirspor'dan teklif aldık"

Devre arasında eksik bölgelere transferler yapmak için kolları sıvayan Adana Demirspor için bir çok isim yazılmaya devam ediyor. 

Hatayspor yöneticisi Ethem Sunar, Gökhan Karadeniz için Adana Demirspor'dan teklif geldiğini belirtti. 

Gökhan Karadeniz için 1. Lig takımlarından teklif aldıklarını söyleyen Sunar, "Gökhan Karadeniz için Samsunspor, Giresunspor ve Adana Demirspor'dan teklif aldık. Gökhan için belirlediğimiz bir bonservis bedeli var fakat biz Gökhan'ı göndermek istemeyiz. Gökhan ayrılmak isterse teşekkür ederiz." dedi.

10 numara pozisyonunda oynayan 30 yaşındaki Gökhan Karadeniz bu sezon 1'i Türkiye Kupası olmak üzere 10 maçta forma giydi ve 3 asist yaptı.

Yorumlar

O zaman samsunspor alır. 1 milyon euro bonservis bedelini tak diye ödeyim tomaneyi aldılar yazın. Gerçi adam hiç oynamadı o da ilginç. Aissati alınacaksa bu adama ihtiyaç yok aşırı disiplinsiz erkan zenginin yan çarı gibi. Hatayda kırmızı gördü cezası bitince geldi yine kırmızı kart gördü yanılmıyorsam 3-4 maç cezası var gelse bile oynayamayacak 1-2 maç. Bize hazır direkt katkı verebilecek bir 10 numaraya ihtiyacımız var.
Bence olursa çok faydalı olur şuan elimizde böyle ortasaha oyuncusu yok ihtiyaç var
Piyasa kızıştırıyorlar akıllarınca bizde 10 numarada oynar kanatta faydalı olurmu olur sapıtmazsa bize gelen acemi kesiliyor
Başkanın isteyipte bu ligde alamayacağı oyuncu yok yeterki doğru yönlenlendirilsin
Aisatti yarın imzaya Adana ya geliyor Tam bir nokta transfer
Samsun almış zaten ulusal sitelerde yazıyor daha iyisini alırız
Serkan kardeşim yarın görüşürüz.
Akhisar'da oynayan Musa nizam alsak neguzel olur. Defans sorunumuz çözülür. Akhisar para sorunu var bazı futbolcular iyi fiyata gönderiyor.
Alıyorsak adam gibi söyle yırtıcı Bir forvet alalım sayın başkan
Alacaksan şöyle güçlü yırtıcı bir forvet alalım sayın başkan

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor