Gladky ile görüşülecek

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak, Gladky konusuna açıklık getirdi.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak, Pote ile karşılıklı anlaşarak yolları ayırdıklarını Ukraynalı Oleksandr Gladky konusuna açıklık getirdi. Başkan Sancak, "Gladky ile ilgili bir şey demek istemiyorum. Karşılıklı konuşmadığımız kimse ile ilgili bir şey demek istemiyorum" şeklinde konuştu. "Kimse bizden ünlü futbolcu beklemesin" diyen Sancak, "Bizim takıma en uygun futbolcuyu alacağız. Herkes müsterih olsun kulüpten bir forma çıkacağı zaman bile parası ödenerek çıkıyor. Yaklaşık 15 milyon TL temlik var kulübün başında" ifadelerini kullandı.

VURAL VE ÇOLAK İLE MAHKEMELİĞİZ
Murat Sancak eski teknik direktör Yılmaz Vural Adana Demirspor'u mahkemeye verdiğini ifade ederek, "Ben gidersem bir kuruş para almam demesine rağmen 400 bin lira için bizi mahkemeye verdi. Tanju Çolak da bizi mahkemeye vermiş. Biz de onu mahkemeye verdik. Atılan her adımın takipçisi olacağız" diye konuştu.

 

Yorumlar

iyi bir hamle oyuncusu olarak kalabilir ,kulubede alternatif olur
Gönderin gitsin.koşmayı bırak yürümekten aciz.
Hiç sevmem böyle vurdumduymaz topçuları,gol vuruşlarında sakin başarılı ama sadece o kadar başka hicbisey yok ,gitmesi uygundur
Ya arkadaş aşamada o kadar internet sitesi var Hiçmi transfer haberi yapılmaz Aynı haberler günlerce gündemde kalıyor Transfer gelişmelerini nerden öğrenicez
Gitmesi gerek oyun içinde hiç yok. Orta sahaya hiç yardım etmiyor bekleyerek oynuyor. Bu tip santroforlar takıma bişey katmıyor maalesef. Transfer edilmesi bile ilginç.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor