Gazişehir maçı çıkış olsun

Adana Demirspor bu hafta sonu oynayacağı Gazişehir karşılaşması ile birlikte bir çıkışa geçmek istiyor.

Ligde oynadığı son üç maçını kaybeden ve bu süre içinde teknik direktörümüz Giray Bulak’ın istifası ile sonuçlanan süreçte, Gürcan Hoca yönetiminde hazırlanan Mavi Şimşekler, Gazişehir maçına galibiyet parolası ile çıkacak.

Cumartesi günü saat 15.30’da 5 Ocak Stadı’nda rakibini ağırlayacak olan Adana Demirspor, bu karşılaşmada yoğun bir taraftar desteği bekliyor. Taraftarlarının da katkısı ile 3 puan parolası ile maça çıkacak olan Demirspor, deplasmanda oynayacağı Manisa ve evindeki Elazığ maçında da çıkış yapabilmeyi planlıyor.

Yorumlar

Tabi kardeşim tabi... Sen oyun oynama kısır futbolunla adamı kanser et hatta karşı kaleye gitme sonra da taraftar desteğiyle maçı kazanmayı hayal et!!! Her maçı taraftar kazandıracaksa oyuncu ne halta yarıyor acaba...
Biz zaten tam destek veriyoruz lütfen birazda sizden gelsin
Milleti keklemeyin antep yener veya berabere kalir gurcan da good bye
Olası bir mağlubiyette çok zor günler bizi bekliyor, maçta fazla seyirci olmayacağı da aslında belli ama sanıyorum bu sene 37-38 puanı bulmamız yine sıkıntılı olacak..
Gazişehir sezonun en önemli maçı bence kazanırsak üst sıralar mücadelesi kaybedersen alt sıralar düşmeme mücadelesi sonrası stres istikrarsızlık iki ileri bir geri kaybedilmiş bir yıl daha .Ayrıca taraftar görevini yapıyor gönül isterki 20 bin gelsin ama bu şartlarda 6.7 bin ke idare edeceğiz bu sayıyı bulamayanlar var şu bir gerçek iş futbolcuda bitiyor nokta

Yeni yorum ekle