Gazete manşetlerinden

Spor Toto 1. Ligin 20. haftasında oynanan Adana Demirspor-Samsunspor karşılaşması karşılıklı atılan gollerle 1-1 sonuçlandı. Bu beraberlik ulusal basında aşağıdaki başlıklarla yer buldu.

Hürriyet : Adana Demirspor - Samsunspor: 1-1, Spor Toto 1'inci Lig'in 20'nci hafta karşılaşmasında Adana Demirspor, kendi evinde Samsunspor ile 1-1 berabere kaldı.

Milliyet : Adana Demirspor: 1 - Samsunspor: 1, Spor Toto 1. Lig'in 20. haftasında Adana Demirspor, sahasında Samsunspor ile 1-1 berabere kaldı.

Sabah : Adana'da Gülen Yok, Spor Toto 1. Lig'in 20. haftasında Adana Demirspor, sahasında Samsunspor 1-1 berabere kaldı.

NTV Spor : Demirspor kaçtı, Samsuspor yakaladı, Spor Toto 1. Lig'in 20. haftasında Adana Demirspor ile Samsunspor 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda oynanan karşılaşmada 1-1 berabere kaldı.

Fotomaç : Adana Demirspor ve Samsunspor yenişemedi, Spor Toto 1. Lig'in 20. haftasında Adana Demirspor, sahasında Samsunspor ile 1-1 berabere kaldı.

İnternetspor : Adana Demirspor ile Samsunspor puanları paylaştı, Spor Toto 1. Lig'in 20. haftasında Adana Demirspor ile Samsunspor 5 Ocak Fatih Terim Stadı'nda oynanan karşılaşmada 1-1 berabere kaldı.

Kral Spor : Adana Demirspor ile Samsunspor puanları paylaştı, Spor Toto 1. Lig'de alt sıralardan kurtulmaya çalışan iki ekibin mücadelesinde Adana Demirspor ile Samsunspor 1-1 berabere kaldı.

Spor Arena : Adana Demirspor kaptı, Samsunspor kaçırmadı, Spor Toto 1'inci Lig'in 20'nci hafta karşılaşmasında Adana Demirspor, kendi evinde Samsunspor ile 1-1 berabere kaldı.

Yorumlar

Yola timuçinle devam etmeliyiz bence gayet başarılı
Koray Palaz, boşta teknik direktör, daha önce denizlisporun kümede kalmasını sağlamıştı..
Mavi lacivert ne içiorsan sölede bizde içek
Adanademirsporda metin diyadin sesleri. Yönetim artık işi şansa bırakmak istemiyor ve biliyorki getireceği teknik adamda başarılı olmazsa kendileri için de bu kez yolun sonu. Bu yüzden tecrübeli teknik adam metin diyadin ile anlaşmaktan başka çare kalmamıştır
Söylemeyecektim ama insanlar merakla bekliyor Sergen Yalçın ile büyük ölçüde anlaşıldı...
Haberads uyuma timuçin resmen bıraktı paylaş
Bu yönetimle ve bu futbolcu topluluğuyla işimiz zor. En iyi hoca bile gelse çaresiz kalır

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
HataysporAdana Demirspor