Gazete manşetlerinden

TFF 1. Ligin 11. haftasında oynanan Giresunspor - Adana Demirspor karşılaşması 1-1’lik beraberlik ile sonuçlandı. Bu karşılaşma ulusal ve yerel basında aşağıdaki başlıklarla yer buldu.

Milliyet : GİRESUNSPOR 1 - ADANA DEMİRSPOR 1, TFF 1. Lig'in 11. haftasında Giresunspor sahasında Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı. Bu sonucun ardından ev sahibi takım 14 puanla 9. sırada, konuk takım ise 12 puanla 11. sırada haftayı tamamladı.

Sabah : Giresunspor ve Adana Demirspor 1 puana razı oldular, TFF 1. Lig'in 11. haftasında Giresunspor sahasında Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı.

AMK : Giresunspor ile Adana Demirspor yenişemedi, Giresunspor ile Adana Demirspor ilk yarıda atılan karşılıklı gollerle 1-1 berabere kaldı.

Fanatik : Giresunspor-Adana Demirspormaç sonucu: 1-1, TFF 1. Lig’in 11. haftasında Giresunspor sahasında Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı.

Klasspor : GİRESUNSPOR 1 - ADANA DEMİRSPOR 1, TFF 1. Lig 11. haftasında Giresunspor ile Adana Demirspor Giresun Atatürk Stadı'nda bir araya geldi.Karşılaşma beraberlik ile sonuçlandı.

Yeni Adana : GİRESUNSPOR - ADANA DEMİRSPOR : 1-1, TFF 1. Lig´in 11. haftasında Giresunspor sahasında Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı.

Yeşil Giresun : Giresunspor Yine Devamını Getiremedi 1-1, Giresunspor saha ve seyircisi önünde oynadığı karşılaşmada Adana Demirspor ile 1-1 berabere kaldı.

Yorumlar

Yeni yorum ekle