Futbolcular ve taraftarlar maça hazır

Adana Demirspor PTT 1. ligin 22. haftasında konuk olacağı Kayserispor maçı hazırlıklarına Kayseri'de devam ediyor.

Adana Demirspor sezonun en kritik karşılaşmalarından birini oynamak için dün sabah saatlerinde kulüp binasında toplandı ve tesislerde antrenörler gözetiminde kısa bir idman yaptı. İdmana sakatlığı henüz geçen Yiğitcan'ın katılması da gözlerden kaçmazken, öğle saatlerinde tüm hazırlıklarını tamamlayan kafile karayoluyla Kayseri’ye gitti.

Kayseri'de Ommar Otel'de kampa giren Adana Demirspor, odalarına yerleşti. Akşam yemeğinin ardından kısa bir süre sohbet eden futbolcular daha sonra odalarına çekildiler.

Yarın saat 18. 30′da oynanacak karşılaşmanın hazırlıklarını bugün Kayseri'de yapılacak antrenman'la devam edecek olan Adana Demirspor öğleden sonra da kısa bir ter idmanı yaparak Kayserispor maçı hazırlıklarını tamamlamış olacak.

Kayseri'ye liderlik için gittikleri açıklayan futbolcular, taraftarlar ve kulüp açısından bu maçın öneminin farkında olduklarını belirttiler. Adana Demirspor taraftarları da bu maça büyük bir önem veriyor. Bu nedenle kendilerine ayrılan misafir takım tribünlerini tamamen dolduran taraftarlar yarın sabah saatlerinde Adana'dan hareket edecek 23 otobüs ile takımlarının arkasında olacaklar.

Adana'dan özel araçları ile ve çevre illerden gelecek taraftarlar ile birlikte yarın Kayseri Kadir Has Stadı'nın mavi lacivert renklere bürüneceği bildiriliyor.   

Yorumlar

Kardeşim kadroda kim var yazssana bilelim
bütün demirsporla ilgili haber yapan sitelerde bu maç konuşuluyor, bide karşı tarafa bakim dedim adamlar hiç konuşmuyor bu maçla ilgili, bu ne anlama geliyor sizce.
demirsporun başarısı onları ortadan ikiye çatlatıyor o uüzden

Yeni yorum ekle