Futbol yorumcularının ortak görüşü: Net Penaltı!

TRT-1'de yayınlanan Stadyum Programında Adana Demirspor-Osmanlıspor maçında 8.dakikada Lumenza ile Berk Yıldız'ın arasında yaşanan ve hakem Kutluhan Bilgiç'in veremediği penaltı pozisyonunu değerlendirildi.

Eski hakemlerden Bünyamin Gezer'in net olarak penaltı olduğunu belirttiği pozisyon için program yorumcuları Serkan Reçber ve Ali Gültekin ile birlikte program sunucusu Ersin Düzen pozisyonun açık bir şekilde penaltı olduğunu belirttiler. Ersin Düzen pozisyon için, "Hakemin gözünün önünde yaşanan posiyonda nasıl penaltı veremez anlaşılır gibi değil. Pozisyonda çim kalkıyor. Osmanlısporlu oyuncunun topa müdahale etmediği çok açık belli. Çok vahim bir hata. Adana Demirspor'un bugün çok büyük canı yandı." ifadelerini kullandı.

Serkan Reçber ise, "Pozisyon hakemin gözünün önünde yaşanıyor. Pozisyonu görmediysen bile topun geldiği yer, gittiği yer ve Adana Demirsporlu futbolcu ile Osmanlısporlu futbolcunun gidiş açıları belli. Buradan bile anlayabilirsin. Hakem Kutluhan Bilgiç çok kritik bir hata yaparak, Adana Demirspor'un canını yaktı." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

bu hakem geçen yıllardada yaptı yapacağı belliydi neden yönetim tedbir almadı,kritik 2 puan gitti play off adaylarının hepsi galip biz yerimizde sayıyoruz
Arkadaşlar Kutluhan Bilgiç hakem falan değil, aynı Onur Karabaş gibi..Böyle federasyondan da böyle hakemler çıkar işte..
peki ne olacak böyle bariz hatalar diyorum hata olduguna inanmak istiyorum ama bunun bi yaptırımı olmalı yapılan hata bile olsa yapanın yanına kar bize zarar vermemeli oldu bittiye getirilmemeli bu hatalar çogalınca zarar gören biz oluyoruz telafisi olmayan puan kayıpları ne olacak

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor