Forvet hattı düşündürüyor

Adana Demirspor’un son iki karşılaşmada pozisyon dahi bulamadan karşılaşmadan mağlup ayrılması teknik heyeti düşündürüyor.

Son Ümraniye karşılaşmasında hiç pozisyon bulamayan ve karşılaşmada sadece sol bek oynayan Sezer’in kaleye bir şut çekebildiği forvet oyuncularının pozisyona dahi giremediği düşünüldüğünde, teknik heyetin acilen bir çözüm bulması bekleniliyor.

Camiada, bu yenilgilerin yanı sıra takımdaki isteksiz oyun da moralleri bozdu. Her maç gollük pozisyonlar giren ileri uç oyuncuları Ümraniye maçında vasatın da çok altında kaldı. Her iki karşılaşmada da Lalawele ve gol ayağı Atabey etkisiz kalınca Mavi Şimşek, rakip kaleye yaklaşamadı.

Kupa maçında gördüğü kırmızı kart nedeniyle bu iki karşılaşmada da forma şansı bulamayan Tambe’nin cezasının bitmesi teknik heyeti sevindiriyor. Tambe, 10 gün sonra oynayacağımız Gazişehir maçında forma giyebilecek. Bu durumda formsuz gözüken Atabey için iyi bir alternatif olabilecek. 

Yorumlar

bence atabeyle tambe birlikte oynamalı. lalawele yi kesmeli. yeter artık bu kadar korkak oynanmaz. artık hücum oynamamız lazım özellikle iç sahada. oyunun büyük bölümünde baskılı oynamamız lazım. top kapmak için çok hızlı hareket etmek lazım. rakip başını kaldıramamalı. ancak bu oyun şekliyle taraftar mutlu olur ve başarı gelir. ben buna inanıyorum.
Yönetimi anlayamıyorum neden Gürcan hocayı tercih ettiler bi açıklasalar bizlerde başarılı olacağına ikna olsak yoksa en ufak başarısızlıkta tantana çıkar herkes hoca lazım bu takıma diyor yönetim bildiğini okuyor inşallah yanılırız zaten hakemler her maç bizi doğruyor biz bu kafa ile parasızlıkla ara transferde yapamayız ikinci yarı düşme hattında olursan bizi düşürürler zaten fırsat kolluyorlar yönetimimiz maşaslah bunların değirmenine su taşısın
tambeyi forvete atabeyi 10 numaraya çek, lalaveleyi yiğit ile beraber ön liberoya çek, defansta yiğitcan çok form suz yabancı stoperi çek, hiçbir şey yapmayan abdulkadirin yerine löembeyi ısındır, bu yukarıda saydğım formsuz adamları gözünüz görmüyormu, son maçta bütün toplara adil bastı, yiğitcan sahada bile yoktu
Adama bak ya abdulkadiri begenmiyor :))
Forvete bes parasiz culsuz gokoglunu koyun !!
Ara transferde eskişehirden erkan zengini alın takıma çok faydası olur teklif edersek bence gelir

Yeni yorum ekle