Fenerbahçe'de eksikler dikkat çekiyor

12 Kasım Pazar günü Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Adana Demirspor'da cezasını tamamlayan Emre Akbaba, görev verilmesi halinde forma giyebilecek. Sakatlıkları devam eden Svensson ve Nani'nin ise hafta içerisinde durumu takip edilecek. 

Rakip Fenerbahçe'de ise eksikler dikkat çekiyor. Sakatlıkları devam eden J. King, Lincoln, Luan Peres, Mert Hakan Yandaş, Becão, Serdar Aziz'in yanı sıra Trabzonspor karşışlamasında kırmızı kart gören İsmail Yüksek oynamayacak. Teknik direktör İsmail Kartal, sakatlıklarından dolayı Trabzonspor maçında forma giyemeyen Djiku ve Fred'in ise Adana Demirspor maçına yetiştirileceğini belirtti. Kartal yaptığı açıklamada, "Hiçbir zaman sakatlığa sığınmadık. Fred ve Djiku, Adana Demirspor maçına yetişebilir. Yetişemezse de milli arada Becao hariç hepsi döner." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Korkarım FB tokatlar gider
3 lük olursak ne mutlu..Sivas bile bizi 5 lik edecekti hala hayal kuruyoruz
Bu nasıl bir taraftarlık Yeneceğiz inanalım. İnanmak kazanmaktır. Haydi şimşek sana güveniyoruz, duacıyız.
İsmail'in olmaması şansımız..Geri 4 lüde çok ağır .İyi bir Yusuf Sarı olursa ön oyuncularımızda gününde olursa SP.yapabiliriz.Bol şans Ads'ye
Biz ne düşünelim fener düşünsün. Bizi kendi sahamızda hiçbir türk takımı yenemez (hakem hariç)
Bu futbolla demirsporun feneri yenmesi imkansız takımda büyük bir sıkıntı var iyiye gitmesi gerekirken hergecen gün takım kötüye gidiyor başkanın bj duruma el atması lazım karagumruk ve sivasla yoynansn maçlar tüm taraftarı üzdü ve hayal kırıklığına uğrattı,taraftar şaşkın inşallah takım duzulur brnim frner macindsn hic umudum yok.eski takim ve oyunu ozluyoruz akici hirsli hiızli istekli,ve arzulu futbol inşallah gene oynar bu güzel futbolla tribünleri gene doldururuz inşallah..

Yeni yorum ekle