Eses Nefer Grubu'ndan açıklama

Eskişehirspor taraftar grubu Nefer, songünlerde yaşanan ve Adana Demirspor ile aralarında gelişen olaylarla ilgili bir açıklama yaptı. Açıklamada;

"Bilindiği üzere Eskişehirspor camiası olarak yıllardır transfer yasağı için uğraşıyoruz ve bu sene güzel transferler yaparak Süper Lige çıkmak istiyoruz. Ancak bu sene transfer ettiğimiz oyuncuların aklını sürekli birileri karıştırıyor. Bunu yapanlar da bizim en büyük dostumuz, kardeşimiz Adana Demirspor kulübü üzerinden bunu yapıyorlar. ADS kulübünün son transferi Murat Akın denen spor ahlakından uzak bu kişi, Eskişehirspor ile anlaşan Herve Kage’yi arayıp Eskişehirspor’u kötüleyip imzalanmış sözleşmeyi iptal etmesi halinde daha çok para vaat ediyor. Tanju Çolak ve Murat Akın gibi bu isimlere bu iki dost camiayı karşı karşıya getirmemeleri gerektiğini iletmeliyiz. Özellikle Murat Akın denilen şahsın bu hareketlerini tasvip etmiyoruz. Adana Demirspor’a şampiyonluk yolunda başarılar diler bu şahıslar hakkında da gereğini yapmalarını tavsiye ederiz." ifadelerine yer verildi.  

Yorumlar

kardeşim dostluk tamam doğrudur eses iyidir hoştur hepimiz severiz ama buda transfer profesyonel hayat nihayaetinde. bide nihayetinde hakaret ederek bahsettiği kişiler artık ads nin çalışanı ve futbolcusudur o yüzden kelimelerini seçerek kullanmalılar. hadsizlik yapmamak lazım. bakın selçuk şahinde bizimle anılıyordu ama gitti gençlerbirliğine imza attı ne yapalım bizde onlaramı hakaret edelim. eses taraftarına tavsiyem biraz dikkatli düşünüp konuşsunlar. kimse ads nin futbolcusu hakkında böyle konuşamaz. bizim taraftar gruplarıda böyle cümlelere izin vermemeli uygun bir lisanla.
adamlar haklı. İmza atmış futbolcuya takımı kötüleyip fesih ettirmek bize yakışmaz. Eskişehirspor sonuna kadar haklıdır.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor