Ertuğrul Sağlam konuşmaya devam ediyor!

TFF 1'inci Lig'i üçüncü bitirerek play-off'a kalan Samsunspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Adanaspor maçı sonrasında açıklamalarda bulundu. Son dönemde ligde yaşananları üzüntüyle izlediklerini belirten Sağlam, "Futbolcu kardeşlerime söyledim, bizim gözümüzde şampiyon sizlersiniz çünkü bir kirli futbol düzeninde tertemiz kalabilmek de şampiyonluktur, biz bunu başardık. Benim güzel ülkem bunları hiç hak etmiyor" ifadelerini kullandı.

TFF 1. Lig'de son haftaya şampiyonluk umuduyla giren ancak 3. olarak play-off'a kalan Samsunspor'da teknik direktör Ertuğrul Sağlam, Adanaspor maçı sonrası açıklamalarda buldu. Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın daha önce söylediği rakiplerimize teşvik primi veriyorlar sözlerine göndermede bulunarak, "Kirli futbol düzeninde tertemiz kalabilmek de şampiyonluktur" ifadelerini kullandı.
 
Ertuğrul Sağlam'ın açıklamaları şöyle:
"BİZİM GÖZÜMÜZDE ŞAMPİYON SİZLERSİNİZ"
70 puan, birinci ile aynı puan, başarısızlık olarak değerlendirilemez, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Biz sadece Süper Lig hayalimizi 25 Mayıs'a kadar erteledik, bu takım Allah'ın izniyle Süper Lig'e çıkacak, son düdüğe kadar devam edeceğiz ve hayalimizi gerçekleştireceğiz. Bundan sonra bugünü bir kenara bırakıp, yarından itibaren bizi bekleyen önce eleme, daha sonra final maçına en iyi şekilde hazırlanmak lazım. Moralimizi bozmadan, eski inancımızın üzerine ekleyerek işimize devam etmeliyiz. Son süreçte ligde yaşananları üzüntüyle izledik. Futbolcu kardeşlerime söyledim, bizim gözümüzde şampiyon sizlersiniz çünkü bir kirli futbol düzeninde tertemiz kalabilmek de şampiyonluktur, biz bunu başardık. Benim güzel ülkem bunları hiç hak etmiyor."

Yorumlar

Siz olmayın da kim olursa olsun Şampiyon. ..düzenbazlar
İt ürür kervan yürür nereye havlıyacagını şaşırmış bu pisikoloji ile playofdanda çıkamaz Samsun'a yazık olacak
Afedersiniz ama s...ulan y...oğlu y...k.
Ertuğrul, futbolculuğuna sözümüz yok. Keyifle izlerdik severiz. Teknik adamlığın sağlıklı değil. Lütfen sen de Ümit gibi yorumcu ol. Bursa da sen temiz futbolla mı şampiyon oldun bu arada. Türkiye liglerinin en temiz şampiyonluğu bu yıl ADS nin aldığı şampiyonluktur. Saygı duymanı bekliyorum. Mızmızlanma işine odaklan. İnan böyle yaptığın için Samsun çıksın diye dua edemiyorum. Lütfen.
Ertuğrul, s... git ! Ulan senin yüzünden Iki camia birbirine girdi. Kendi başarısızlıgini, baskalarinin başarısıyla kapatmaya çalişmak ,mâl etmek ne gibi bir AKIL tutulmasidir ! s... git musvedde ! Keltoş baskaninla sen, taraftarı YEM olarak kullanip, bokunuzu kapatmaya çalışıyorsunuz. Yuru git isine. İnşallah play off dan da İstanbul gelir. O kibirli Mustafa Denizli ve güccük Altaycik ve siz gelmezsiniz. Insallaahhhh !
Sende takımında başkanında boş sunuz 14 1birinize 10puan birinize vardo ozmn nerdeydin samsunda ozmn şike yapıp maçı sattın demi boş konuşuyorsun boşşş
...... lan. Dibine kadar sevdiğim saydığım adamdın. Oynadığınız Balıkesir maçında kalkan ele Tanrının eli diyen başkanına niye bu kadar haftalarca konuşmadın. 3 haftadır hiç bi rakibiniz as kadroyla çıkmıyor. Sezon içinde Ümraniye maçında aldığınız kural hatasıyla galibiyet. Gıkın çıkmadı. Vallahi sene başında İnş diğeri samsun olur bizden başka diyordum İnş hiç çıkamazsınız. Çingene gibisiniz 1 aydır.
İki takım direkt şampiyon olacak,bir takımda play off"'da gelecek.Sağa sola bu kadar çamur atmak Ertuğrul sağlam sana bir değer kazandırmaz,bilakis seni değersizleştirir.
İnşaAllah ,Altınordu veya İstanbulspor çıkar.
Ulan bursa ile FETO sayesinde Şampiyon oldugunuda anlatsana Boş teneke. Şimdi Yallah play offa inşallah elenirsiniz

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Samsunspor A.Ş.