Ertaç'dan Samet Akaydin transferine yanıt

Adana Demirspor'un kalecisi Ertaç Özbir, bir televizyon kanalında adı Fenerbahçe ile anılan takım arkadaşı Samet Akaydin'in olası transferi hakkında açıklamalarda bulundu. Özbir, "Samet'in bir transferi söz konusu. İnşallah onun hakkında hayırlısı olur, güzel işler olur" dedi.

dana Demirspor'un kalecisi Ertaç Özbir, Tivibu Spor'a açıklamalarda bulundu.

"TRANSFERİ SÖZ KONUSU"

33 yaşındaki file bekçisi, adı Fenerbahçe ile anılan Samet Akaydin'in durumunun sorulması üzerine, "Savunma ile iletişimizmi bu zamana kadar gayet güzeldi. Samet'in bir transferi söz konusu. İnşallah onun hakkında hayırlısı olur, güzel işler olur. Hem kulübümüz hem de Samet hakkında hayırlısı olur" ifadelerini kullandı.

Takım olarak güzel işler yaptıklarını söyleyen Ertaç Özbir, "Çocuklar da gerçekten bazı şeyleri hak etti. Tayyip Talha da Beşiktaş'a gitti. Güzel işlere imza attık hep beraber. Bir şeyleri başarmak için beraber hareket ettik. Aynı anda aynı şeyleri düşündük. Aynı şeyleri yaptığımızda da göze batan ve hoş futbolla, iki kardeşimizi yollama gayretindeydik. Tayyip Talha gitti, inşallah bu sene de Samet'in senesi olur" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Satın satın abdülkerim bardakcı,samet,tayyip talha,gs,bjkfb ye savunmacılarımızı satın,şampiyon olursunuz,çapsızlar.
başkan ve hocanın mutlaka bir alternatifi vardır. bu ligde şampiyon olmak yada kalıcı olmak için paraya ihtiyaç var. Şu ana kadar hiç maça gidemedim ama kombinem var. kulube destek olmak için aldım. bana düşen görevi yaptığımı düşünüyorum.
Ne bu 3 büyük sevdası,gayretiniz Demirspor başarısı için olsun.Şaka gibi, Tayyipi yollamışlarda sırada Samet varmış
futbolcu satmak için iyi ki üç büyükler var.
Seyircinin bilet parası kulübe yetmezmiş beraberliğe hasret kalacağız bu gidişle
Ertac a da bak sen lig bitmiş gibi konuşuyor ilginç ??
takımı bu lige çıkaran, takıma ruhunu veren oyuncuları satıyorsunuz. aferin size!! ulan kaptanı sattınız be!!
misyonunu tamamlayan ayrılmak istiyor normal. çocuklar bu işten para kazanıyor taraftar olarak duygusal bakmamamız lazım artık. ben de istemem ama normal
Satmazsan para kazanamazsın. Ayrıca seneye sözleşme bitince bedava gider. Önemli olan satmak değil yerini doldurursan kardasın dolduramazsan gençlerbirliği, kocaeli, sakarya olursun
Yeri doldurulmayacak oyuncu yoktur..Kulüp menfaati satışı gerektiriyorsa,oyuncu da gitmek istiyorsa yapacak bir şey yok..Tamamen kulüp yönetiminin takdiri,oyuncunun tercihidir..Abartmaya da gerek yoktur.:))

Yeni yorum ekle