Eriş: "Derbiyi kazanacağız"

Adanaspor Anonim Şirketi takımının teknik direktörü Levent Eriş, pazar günü Adana Demirspor ile oynayacakları derbi maça ilişkin, “Her maça olduğu gibi bu derbi maça da kazanmak için çıkacağız.” dedi.

Eriş, turuncu-beyazlı takımın hazırlıklarını sürdürdüğü Osman Yereşen Tesisleri’nde AA muhabirine yaptığı açıklamada, milli maç arasını iyi değerlendirdiklerini söyledi.

Pazar günü derbi maçta karşılaşacakları Adana Demirspor’un, bu müsabaka öncesinde teknik direktör değişikliğine gittiğini anımsatan Eriş, şu ifadeleri kullandı:

“Kimsenin mutsuzluğuyla mutlu olacak, kimsenin sorunlarıyla mutlu olacak karaktere sahip değiliz. Biz Adanaspor’uz, bizim farkımız var. Bu sene inanılmaz bir birlikteliğimiz, inanılmaz güzel bir ambiyansımız mevcut. Harika bir tablo var, kimse bizi ilgilendirmiyor. Hiç kimsenin sorunlarıyla veya mutluluklarıyla uğraşacak vaktimiz de yok. Biz takımımızı en iyi, en kaliteli hale getirmeye çalışıyoruz. Şu anda gördüğüm kadarıyla da son derece kaliteli bir takıma sahip olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah Adanaspor’u hak ettiği yerlere hep beraber el ele gönül gönüle getireceğimizi düşünüyorum.”

“Kazanmak için çıkacağız”

Derbi maça ev sahibi statüsünde çıkacaklarını ve kazanmak için mücadele edeceklerini belirten Eriş, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Her maça olduğu gibi bu derbi maça da kazanmak için çıkacağız. Bu derbiyi en çok yaşayan teknik adamlardan biriyim. Hem Adana Demirspor hem de Adanaspor camiasında yaşadım derbiyi. Belki de 1-2 hocamdan sonra bu derbiyi her iki tarafta en fazla yaşayan teknik adamlardan biri olduğumu düşünüyorum. O yüzden de ben o havayı, o atmosferi de Adanalıların müsabakaya nasıl baktığını da nasıl keyif aldığını, nasıl tartışmalar yaşadığını da ama futbolun güzelliği içinde yaşandığını da bilenlerdenim. Hatta ben yarı Adanaspor, yarı Adana Demirspor tribününün olduğu dönemde de teknik direktörlük yapanlardanım. Şimdi artık tribünlerde deplasman yüzde 5’ler durumuna dönüştü. Belki de futbol hayatımın en renkli, en keyifli derbilerini yaşadım. İnşallah çok güzel ve Adana’ya yakışır bir derbi olacak. Derbiyi kazanıp yolumuza emin adımlarla ilerleyeceğiz.”

Yorumlar

3 MAÇ OYNANDI HİÇ BİRİNDE KAZANACAĞIZ DEMEDİ. HEPSİNDE PUAN VEYA PUANLAR İSTİYORUZ DEDİ. ADS OLUNCS MİLLETİN BİR TARAFIN KALKIYOR
Bakalım kaçıncı haftada istifa edecen levent hoca :)
bu maçtan sonra istifa edersin maymun suratlı
Kazanamayacaksın sonra hayal kırıklığına ugrarsın
YAV HE HE
kazanamayacaksın avucunu yalarsın
Tarağımı kazanırsın işallah
Oldu canım sen kapat ben ararım yazmasın sana .

Yeni yorum ekle