"Engelleri adım adım aşıp Süper Lig'e çıkacağız"

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Murat Sancak, yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Erzurumspor karşısında galip geldikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Maça galibiyet hedefiyle çıktıklarını belirten Sancak, şöyle konuştu:

"Galip geleceğimize futbolcular, teknik ekip ve yönetim olarak inanıyorduk. Erzurum'a gittik ve 3 puanı aldık. Kazandığımız için mutluyuz. Bundan sonra pazar günü oynayacağımız Altay maçına odaklanacağız. Maç maç gideceğiz. Bu oyuncular her şeyi hak ediyor. Oyuncularımız Altay maçında da ellerinden geleni yapacaktır. Altay'ı da yenerek hedefimize yürüyüşümüzü sürdürmek istiyoruz."

Sancak, ligde yaptıkları son 4 maçta galip geldiklerini anımsatarak, şunları kaydetti:

"Bu şehir şampiyonluğu hak ediyor. İnşallah önümüzdeki 3 maçı da kazanıp Süper Lig'e çıkmak istiyoruz. Tek hedefimiz Süper Lig'e direkt çıkmak. İnşallah engelleri adım adım aşıp Süper Lig'e çıkacağız. Temennimiz, arzumuz bu yönde. Allah müsaade ederse inşallah o da olacak."

"Önce sağlık"

Başkan yaptığı açıklamada "Çok değerli Adana Demirspor taraftarları, Erzurumspor galibiyetine sevinirken, takımın karşılanmasında, corona tedbirleri hiçe sayılarak yapılması beni üzmüştür. Bizim sevincimiz başkasının üzüntüsü olmamalı, ne ailelerimizi ne de bir başkasını üzmeye hakkımız yok. Sizden ricam bir daha tekrarlanmaması. Hiç bir şey bir kişinin ve bir ailenin derinden etkilenmesinden önemli değil. Bir de bu kadar sevinmek için daha erken. 3 final maçımız var ve sükünet içerisinde davranarak hareket etmeliyiz. Sloganımız önce sağlık. Daha sonra kurallar çerçevesinde sevinelim. Önce sağlık ve Allah nasip ederse, kurallar çerçevesinde en güzel kutlamaları yaparız. Bu konuda duyarlı davranacağınızdan dolayı şimdiden teşekkür eder. Allah yar ve yardımcımız olsun. Sabır, sabır, sabır.." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Başkanım helal olsun size ve duruşunuza. Bu takım sizin emekleriniz sayesinde buralara geldi. Bizler sabredemedik biraz ama bu ekip işi bazen istediğiniz olmuyor. Antrenör ve oyuncu değişikliği sonrasında biraz dusunceliydim. İnşaallah Rabbim bizi utandırmasın. Şimdi takım oturdu. Nazar değmesin inşaallah. Bu arada teknik ekip tam zamaninda yerinde müdahale ediyor ayrıca tebrik ediyorum.
Sayın başkanım Allah sizden razı olsun. Tüm bu taraftarın duasını alıyorsunuz. Allah işinizi gücünüzü rast getirsin. Allahım yar ve yardımcımız olsun. Rabbimin izniyle çıkacağız inşallah bu sene.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor