"En kısa zamanda formama kavuşacağım"

Adana Demirspor'un başarılı futbolcusu Sezer Özmen Giresunspor maçının 20.dakikasında sakatlanarak tüm herkesi üzdü. 

Başarılı bir ameliyat geçiren 25 yaşındaki Sezer Özmen Adana Demirspor camiasına teşekkür ederken, "Adana Demirspor camiasına verdiği destekten dolayı teşekkür ederim. İnşallah en kısa zamanda tekrar Mavi-Lacivertli formama kavuşacağım" ifadelerini kullandı.

Mavi-Laciverli takımın tecrübeli futbolcusu Sezer Özmen ameliyat olurken, 6-8 ay sonra yeşil sahalara dönebilecek.

Yorumlar

İnşallah kardeşim,seni tekrar takımda görmek bizi çok mutlu edecek. Seneye beraber süper lige çıkarız inşallah. Sende üçlü çektireceksin. Allah acil şifalar versin.
allah şifa versin . demirsporun kadrosunda her zaman yer vermesi gereken bir oyuncu . sakatlandığı için değil . oynarkende hırslı ve arzuluydu ..
adanademirspor takımı oyuncuları ligin 2.yarısından itibaren gerçekten iyi niyetli mücadele örneği sergilemeye başlamışlardı.ama birde senin sakatlığından sonra takımdaki duygu patlaması vardı ki tıpkı türk milletinin kurtuluş mücadelesine dönüştü ve ligin altını üstüne getirmeye yetti...seviyoruz seni be keltoş iyi ki varsın var olmaya devam......
en kısa zamanda formanı giymek nasip olsun inşalah.a.d.d
Allah gönlüne göre versin kardeşim. Biz seni çok sevdik, bir an önce o kahramanca mücadelene başlamanı bekliyoruz.
Canimiz, cigerimiz, Sol yanımız Sezerimiz ?!
Mavi eşek kümeye diye gtnü yırtanlar inşallah küme düşersiniz rengi bozuk turgeyler
Kardeşim sen çok değerli bir insansın takımı ayakta tutanlardan birisin inanki okadar üzüldüm ki yüreğim yaniyor beraber fotoğraf cektirmistk şuan hep ona bakıyorum rapbim acil şifalar versin tekrar sahalara donmeni rapbimden diliyorum allaha emanet slm tlf olsa direk arardim saygilar
arslan yürekli sezer geçmiş olsun,takım arkadaşların senin ve bu büyük taraftar için gereğini yapacaktır.
Biz senden rağzıyız Allah da senden rağzi olsun.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor