"En az 2 yabancı ile yollarımızı ayıracağız"

Adana Demirspor başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada yabancı oyunculardan en az 2'si ile yollarını ayıracaklarını belirtirken, bu isimlerin kimler olacağını  belirtmedi.

Mavi-Lacivertli Kulübün başkanı Murat Sancak yaptığı açıklamada, "Ben hocanın işine karışmam, kadroya da müdahale etmem. Ama başarıyı takdir ettiğim gibi başarısızlığın da hesabını sorarım. Süper Lig'e kimin çıkıp çıkmayacağını kimse bilemez. Bizim de hedefimiz; şampiyonluk olarak Süper Lig yükselme. Allah nasip ederse bu hedefi gerçekleştireceğiz" dedi.

"En az 2 yabancı ile yollarımızı ayıracağız"

Chedjou transferi ile birlikte kadroda 9 oyuncu olduğunu ve en az iki yabancı ile yolları ayıracaklarını belirten başkan Sancak, "Chedjou ile anlaştık ve bir iki gün içerisinde takıma katılacak. Şu an kadromuzda 9 yabancı futbolcu var. Bunlardan 5’i sahada ve biri de yedek kulübesinde olabiliyor. O yüzden en az 2 yabancı oyuncumuzla yolları ayırmak zorundayız" ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Carayol ve Aosman’ı yollayacaklar muhtemelen.
Aosman carayol gitsin bence aosman çok kilo aldı
Birincisi kesinlikle Carayol ikincisi idmanlarda kendini öne atamayan olacaktır hocanın kararı olmalı.
Koseçki ve Carayolu gönderirler inşallah. İkiside geldiklerinden beri hiç bir zaman katkı sağlıyamadılar. İnşallah doğru karar verirler. Sayğılar.
ya anlamıyorum o öküz kone niye hala takımda duruyor yollayın aosmanla kone yi tamam
Kone zaten gitti
Kone takımda değil ki kiralıktı takımına döndü.
carayol banko. aosman ve kosecki arasında bir tercih olacaktır. Kanatta Yunus akgün geldi. Ama Volkan Şen in durumu net değil . Kanat rotasyonunu bu kadar daraltmayacaklardır diye düşünüyorum. Dolayısı ile aosman ın gönderilme ihtimai daha fazla gibi geliyor bana . Takımda eksik yer olarak orta saha traorenin yedeği niteliğinde biri lazım . Trabzondan Doğan olursa süper olur.
Doğan erdoğan alınıp traorede gidebilir ben şahsen traoreyi bi türlü affedemiyorum
Kone gitti be kardesim bence kArayolve a osman gider cehedu cok iyi birde emircan gelirsebu takim acik ara gider altay samsun uyum süresi var biz kopariz
Aga nermin legar yazıyor takımdaysa gitsinler
Carayol ve aisman gider bence gitmesi gerekem saglam alınacaksa trorede gitsin
Arkadaşlar bu takımdan bir cacık olmaz hoca gitmeli sanki ortasaha yok gibi kimi alırsan al başkan ortada beyin yok okadar
Bu takımda hiç kimsede olmayan akıllı ve süper teknik aosman var,eger bu oyuncu gönderilirse hoca kesinlikle bu işi bilmiyor derim,burada aosmanın gitmesi gerek diyenlerde vallahi futboldan da futbolcudan da anlamıyor.
Birde gitmesi gereken yerli hocamız var.
Bu günkü maçtan sonra kosecki ve aosman kesin gitmeli.bir de carayol gitmeli bunlara verilen paraya yazık.takımın borcu artıyor böyle boş beleş adamlar yüzünden.ha birde teknik direktör ümit özat gitsin. oda mesleğine ve adana demirspor a yabancı.boşa masraf olmasın bunlara verilen paraların yanında yedikleri ekmeğede yazık.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor