Emre Gönlüşen Sokağı olsun

Adana Demirspor taraftarları geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz Adana’lı spor spikeri Emre Gönlüşen’i ölümsüzleştirmek amacı ile girişim başlattı.

Konuyla ilgili olarak Adana Demirspor taraftarları, Emre Gönlüşen’in doğup büyüdüğü sokak olan Hurmalı Mahallesi, eski 187. yeni adı ile 1. sokağın adının “Emre Gönlüşen Sokağı” olarak değiştirilmesini öneriyorlar. Bu konuda gerek Büyükşehir Belediyesi ve gerekse de ilçe belediyesi nezninde sosyal medya üzerinde girişim başlatıldı.

Haber ADS olarak Adana Demirspor taraftarlarının bu girişimini destekliyor, yetkililerin bu naif girişime kayıtsız kalmayacağını düşünüyoruz.

Yorumlar

Yeni stadın adı olsun daha iyi
yuh o kadarda değil Bekir Çınarlar Muharrem Gülerginler varken ..
Millet transfer yaptı takım kurdu. Kampın ikinci etabına gecti. Biz de bi bok yok. Bu senede çıkmazsanız klübü terkedin.
Play-off finalinde Fatih Karagümrük'e kaybeden ve Süper Lig'e çıkma şansını kaybeden Adana Demirspor'un Süper Lig'e çıkartılma iddiaları ile ilgili de konuşan Sepil, "Bize ne federasyondan, ne 1. Lig Kulüpler Birliği'nden Adana Demirspor için gelen bir talep yok" diye konuştu. Ulan arkadaş daha talep yok başvuru yok öte yandan başkan azını açmıyor susuyor transfer yok ne oluyor millet kampa gidiyor biz daha idmam çıkmadık bu nasıl bir iş

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor