"Duygu patlaması yaşadım"

Hatayspor'la sözleşmesi sona eren teknik direktör İlhan Palut, Radyospor'da Salim Manav'ın canlı yayın konuğu olarak geleceği ve Adana Demirspor maçında yaşananlara açıklık getirdi.

Gelecek yıl ki hedefleri ile ilgili olarak; “Hatayspor benim evim. Bunu benzetme olarak söylemiyorum. 12 yaşından beri bu camiaya hizmet veriyorum. Burada yarım kalan hedeflerim var. Şu anda şehirde büyük bir destek ve inanç var. Bu işe başlarken bu işin en iyisini yapacaktım ya da yapmayacaktım. Teknik direktörlükte bazı şeyleri denemek istedim ve başardım. Büyük hedeflerim var"

Sorulan bir soru üzerine Adana Demirspor maçında yaşadıklarıyla ilgili olarak da;

"40 yılın başı sevindim başıma iş açtım. 90+6'da gelen mucize gol sonrası duygu patlaması yaşadım. Golden sonra koştum, nereye koştuğumu da bilemedim. Kalabalığın koştuğu alana değil de boş alana doğru koşmak istedim. Adana Demirspor yedek kulübesini fark etmedim. O esnada sadece ellerimi yukarı kaldırdım. Adana'daki Adana Demirspor maçından önce Ümit Özat benimle ilgili 'Bu ligin en iyi takımı ve en iyi teknik direktörüne karşı oynayacağız' dedi. Benim golden sonra Ümit Hoca'yı ve Adana Demirspor'u tahrik etme gibi bir düşüncem olamaz" şeklinde cevapladı.

Yorumlar

Duygu patlamasi yasadin ama yanlis yaptin sadece sen degil tum camian yanlis yapti.sen bizim yedek kulubesinde yardimcin da tarafin onunde guvenlik gorevlinde taraftarimiza gitti.haddinizi astiniz.ama olan yine bize oldu.cezalari hep biz aldik.
çevir kazı yanmasın ilhannnnn
Gel ilhan cim gel senin hiçbi lafın bu taraftarı yumusatamaz gün gelir devran döner o kulübeden dışarı kafanı cikartamicaksin...
Şşşş. Adama hak veririm sıkıntını yok. Bizde Elazığ maçında kendi coşkumuzu yaşarken elazığlılar yanlış anladı (çokta fifi) ama şu bi gerçek gevşek güvenlik görevlilerinin, kraldan çok kralcı emniyetin hesabı unutulmaz.
Ben 30 senelik ads taraftarıyım be ılhan hocanın samimiyetine inanıyorum yolu açık olsun . Zaten bizden çok haketmislerdi .
Adana ya gelirsen ve bu seyirci duygu patlaması yaşarsa ne olacağını düşünebiliyor musun ilhan? Bu taraftar bi patlarsa altından kalkamassınız sen ve oyuncuların ona göre. Gelirsen ADANA ya görürsün patlamayı. Adana merkez patlıyo herkes şarkısını söylersin demedi deme ilhan.
Ibrahim.kardes dogru soyluyorsun bizde de elazig macinda buna benzer seyler oldu ama bizim teknik heyetten veya guvenlik personelinde boyle seyler olmadi.seyirciler sahaya inip gitmislerdi elazig tribunlerine.demekki kimsenin ahini almican biz o macta elazigin ahini aldik finalde penaltilarla elendik hatayda bizim ahimizi aldi onlarda penaltilarda elendi.
İbriçiç geldi 33 yaş iş yaparmı ? Domzale ile gardaşmı olduk

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporHatayspor