Derbi tarihi belli oldu!

TFF 1.Lig'in 22.haftasında oynanacak olan Adana Derbisinin tarihi ve saati belli oldu.

Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada Adana Demirspor-Adanaspor A.Ş. maçı 8 Şubat Cumartesi günü saat 19:00'da 5 Ocak Stadyumu'nda oynanacak.

Ligin ilk devresinde oynanan karşılaşma 0-0 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Yorumlar

Keçiyi atlattikta turgey kaldı sanki
Korkmayın. Arkanıza yaslanın ve şifresiz veren kacak yayınlardan birinde ads maçını seyredin. Rahat olun. Ads takımı deplasmanda daha rahat oynayacaktır. Geçen hafta ads un genetik rahatsızlığı tuttu nerdeyse mağlup olacaktı. Hoş bolu adı şike olayına karışan şike yaptığı ıdda edilen bolu idi. Bakin ne diyeceğim size, bu ads mevcut başkana satılana kadar veya muhterem bu ads u kapatana kadar takip edeceğim. Bu nedenle bu maçı almış şu maçı almış hiç önemi yok. Sn.muhterem başkanın adı ne olursa olsun umrumda değil. Ast olan ads, mavi lacivert arma ve renklerdir..
dertlerimi zincir yaptım turgeye koy...m günü sabırsızlıkla bakliyorum
sen ne adamsın delikanlı ol sende ne gezer sen yerini söyle senle bir konuşalım sen laftan anlamıyorsun adana küçük seni bulacam senle bu yazdıklarını konuşacagız
Uğur hoca izledinmi bak Eyüp arın bile galibiyeti korumayı becerdi düşün artık
Tahrik Camdal ADS de
la muhterem senden bir kurtulursak yeminle horoz kesip dağıtacam
Sayın editör bu devamlı daimi olarak insafsızca eleştiri yapan bayramsporlu olduğu belli olan ads ads ads ads rumuzlu kişinin yazılarını neden yayınlıyorsunuz adam art niyetli amacı demirspora zarar vermek nifak yaratmak bir tane olumlu yazısı yok bu tip art niyetli kişileri endellemeniz gerek
aynen editör bu turuncusporlunun yorumlarını neden yayınlıyorsun
Karafaki amca, beni engellettirip sende ciritmi atacan buralarda, vay be çok zekisiniz... söylediklerimin hepsinin geçmişte hüzünlü örnek ve neticeleri vardır. Kraldan çok kralcı davranmayalım. Sonradanda söylediklerinizle çelişir, utanırsınız.

Yeni yorum ekle