Derbi öncesi pankart savaşı!

Derbi öncesi Adana Demirspor ve Adanaspor Anonim Şirketi taraftarları pankartlarını Adana 5 Ocak Stadı tribünlerine astı.

Ev sahibi konumundaki Turuncu renkli takımın taraftarları, Mavi-Lacivert pankartlar için aşağıdaki fotoğrafı sosyal medya hesaplarından paylaştılar. 

Bu fotoğrafın ardından Adana Demirspor taraftarları Adana 5 Ocak Stadı'nda bulunan Adanaspor Anonim Şirketinin pankartlarına gerekli cevabı verdi. 

 

Yorumlar

Angajman kurallari aciklamasina bayildim.kimin aklina geldi.
Afferim.
Adananın tek takımı adanaspordur turuncu rengini portakaldan beyaz rengini pamuktan alıyor gerisi teferruattir ads devlet demir yollarının takımıdır adanaya mal edilemez
Ya sen neyin kafasini yasiyorsun.yeryuzunde sen hic gordunmu bir takim var ve sehirde kimsenin ...kinde degil kimse macina bile gitmiyor uc bes kisinin haricinde ve senin gibi taraftari olupta baska takimlarin sayfalarini takip eden sehir takimi.guldurme bizi.
Şanlı Demir sporun kurluş tari 1940 adana sporun kuluşu 1954 ozaman adananın takımı demir spordur bu böyle bilineeee
............ adanaspor 1932 de kuruldu neyden bahsediyosunuz siz hem ankara kırmasınız hemde adanaspor 1954 kuruldu diyosun ADANASPOR BU ADANIN RENGİNİ TEMSİL EDİYOR !
Arkadas Adanin tek takimi ADANA DEMIRSPOR dur.Adanaspor Bayram Akgülün takımıdır.
bu tür holıganlar ugrasıp durup adanamızın adını lekelemeye devam etsınler.... maçı seyrettım.ıkı tane mahalle takımı sahada idi. oyuncular vasat hocalar ıse emeklılıklerını talep etmişlerdi. sn. siirtli başkan bu defa halay çekemedi. ne oynana n futbola nede oyunculara söylenecek zerre kadarbırsey yoktur. ads ah almış vefasız bır kulup olmanın cezasını ömür boyu ve kapanana kadar cekecektır. araştırmayan sorgulamayan bu taraftara bu kahır dolu maçlar müstehaktır.
hapcı,çakal,işsiz,güçsüz ve çapsız ne ararsan var içinzde bir tane adam çıkmazmı lan akp li solcular
öyleye böyle a...…….. topları sizi sapına kadar hakediyosunuz
çapsııııız
hapcııııı

Yeni yorum ekle