Derbi öncesi masada kriz!

Cumartesi günü oynanacak olan Adana Demirspor-Adanaspor A.Ş. derbisi öncesi masada kriz yaşandı. 

Gerçekleşen İl Spor Güvenlik Kurulunda Adanaspor adına bin 600 biletin ayrılması karara bağlandı. Ancak kurul toplantısında iki madde kriz yarattı ve Adanaspor A.Ş. yönetimi imzalamadan masadan kalktı. 

Adanaspor A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Erkin Ali Doygun, stadda ilk maçta uygulanan prosedürün aynısının uygulanmasını istedi. Taraftarlar arasında iki bloğun boş bırakılarak güvenlik koridoru oluşturulması talebinde bulundu. Ancak Adana Demirspor yöneticileri, “İki takım taraftarları arasında iki blok  boş bırakmak istemiyoruz” dedi, ilgili madde protokola bu şekilde kondu. Bunun üzerine Adanaspor A.Ş. Yönetim Kurulu üyesi Erkin Ali Doygun protokolü imzalamadan masadan kalktı.  Güney Maraton tribününde bin 400 tampon bölge oluşturulması için eksik satıldı. Adana Demirspor Yönetimi, satışa kapalı olan bin 400 biletin de satışa açılması için istekte bulundu.

Bir diğer madde de Adana Demirspor-Hatayspor maçında Adanaspor taraftarlarının stada girmemesi yönünde idi. Adana Demirspor’un şampiyonluktaki rakiplerinden Hatayspor’la ilgili bu talebi de Adanaspor A.Ş. tarafınca kabul edilmedi. 

Yorumlar

Ads haber sahipleri veya siteye bakan kişilere sesleniyorum. Bu sitenin adı ads haber.ads haberleri ağırlıkta. Ama burda kamuoyu görevi yaptığınızı, bununda yasal bir sorumluluğu olduğunu hatırlatırım.bu görevinizin zorluklarini biliyorum. Ancak, alenen küfürleri yayınlıyorsunuz, bumu yayıncılık ahlaki ? Nezaket kurallarının çiğnendiği, hakaret ve sokak lugatinin olmasını istiyorsanız ben yokum. Sizi küfürlerle ahlaksız kelimelerle başbaşa bırakıyorum. Siz her nekadar ads site isenizde, hakkaniyeti korumanız lazım. Hakkaniyet sitenize olan ilgi ve güveni devamlı kilar. Ahlaksız hakaret çirkin kelimelerin kullanıldığı sürece size katılmayacağını bilmenizi isterim. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar...ata sözüdür ama inşallah böyle olmaz. Iyi günler.
Sen her türlü bölücülügü yap hainlige devam et sonrada bana hakaret ediyorlar de hiç kendine sordunmu bu insanlar niye bana hakaret ediyor diye demekki hak ediyorsun akıllı ol Demirspor la uğraşma kendi takımınla uğraş
Su ana kadar hicbir hakaret kufur iceren yazinin yayinlandigi gormedim, Sen de Kediciklerdensin sanirim arkadas git kendi kosene
ads ads ads ads çok dogru bir karar bu sitedekiler senin gibi degil bir daha katılma yorumda yapma kendinide burdakileride üzme güle güle bu siteye girmedigin sürece işin gücün rast gelsin
Kedicik seni bir yenip kirmizi gruba gondereydik.sende kurtulaydin bizde kurtulaydik.
Lan bu turgeyler iyice hain oldular.hadi anladik tampon blokta israr ediyorsunuzda hatay macina girmekte niye israr ediyorsunuz.ne yapacaksiniz gelip hatayimi destekleyeceksiniz.insanda biraz utanma olur.hatay sizi kendi evinde yenerken tribunleri adana kumeye diye bagiriyordu.hic akliniza gelmiyor degilmi.
Şaşırmadım Adanaspor yıllardır Demir spor un önünde hep set oluşturur :(
Herkes kendine yakışanı yapar adanasporun hatayla ne alakası var gelip köstek olacaklar hatayı destekliyecekler can çıkmazsa huy çıkmaz
Benim anladığım bu turgeyliler işin ..................gelene gidene eğildiler yattılar bize gelince ......... yapıyorlar.derbi olsun hatay maçı olsun takımımız iyi bir ivme yakalamışken bu ............. tahriklerine kapılmamak lazım.Allahın izniyle inşallah yenmeye yeneceğizde ceza almamaya bakalım.onların bütün derdi yenilseler bile bizim takımın ve taraftarların ceza alması ve böylelikle şampiyonluğumuzu engelliceklerini sanıyorlar..biz sakın onların oyunlarına gelmeyelim.bütün taraftarlar duyarli ve uyanık olsun.sakın onların oyununa gelmeyelim .çünkü onlar süperlig yolunda bizim takımın ve taraftarların ceza alması için hertürlü tahriği ....... hainliği yapacaklardır.
günaydın yen,mi aklınıza geldi bunlar zaten biz olmasak esameleri bile okunmaz bunlar zaten adana sporlu degil ads düşmanlıgıyla besleniyorlar şahsen ben çok iyi bir adana demir sporluyum ama adanaspor düşmanı degilim rekabet ayrı düşmanlık ayrıdır ....a.d.s
Eyvallah
şu maçı berabere bitirmeyin acimayin uzanlar zamninda yapılanları unutmayin.çıkın yenin Allah için yenin.bizim için yenin.
kedicik işin gücün fare kovalamak kendi sokağına piiissssttt anladın sennn
Hiçbir zaman Adanaspor Yanımızda olmadı. Bu maçta aslan kesilecekler. Sanki şampiyon olacaklar. Bunlara acımayacan. 5 atıp geçelim inşaallah. 43 yaşındayım. Derbide sürekli olay çıkarırlar. Yenmek için ellerinden geleni yaparlar bunlar. Biz yenip yolumuza devam edelim.

Yeni yorum ekle