Derbi hazırlıkları başladı

TFF 1.Lig'in 21. haftasında 8 Şubat Cumartesi günü Adanaspor A.Ş. ile kendi sahasında karşılaşacak Adana Demirspor, hazırlıklarına başladı.

Mavi-Lacivertli takım teknik direktör Uğur Tütüneker yönetiminde gerçekleştirilen antrenman ile Adanaspor A.Ş. maçının hazırlıklarına başladı.

Adana Demirspor, hazırlıklarına yarın yapacağı idmanla devam edecek.

Yorumlar

Koşullar nasıl ve nerde olursa olsun ben hep buralardayim.kötu sonuclardada, iyi sonuclardada. Tek ama tek amaç ads bağımsızlığı ve özgür kurumsal bir yapıda olmasıdır. Malesefki eski idarecilerin büyük bölümü bunun tersini yaptılar suanki mevcut kişilere resmen elleriyle teslim ettiler. Ben işin, yok şu maç alınmış yok bu alinmiş tarafında hiç olmadım. Önemli olan kalıcı eser lerdir... takım olarak bakıldığında bireysel ayakların daha üstün ilanı ads dur. A.s. işe düşmeye aday takımların arasındadır.oyunculari bu lig için yeterli değildir. Kâğıt üzerinde favori gözüken ads dur ama, huzurlu olan, istikrarlı yönetilen a.s. dur. Ads da herşey sayısal sonuçlara bağlıdır. Değil adanada tüm türkiye spor kamuoyunda siyasi rica ile başkan olduğu ıdda edilen muhterem bile artık bu son şans dediği ıdda edilmektedir. Ata binmek bir ayıp, inmek iki ayıp misali iş hobi bahçesine dönüşmüştür. Adana ve ads camiası çok topçular gördü, çok hocalar gördü, çok çapsız idarecileri gördü. Cansızlar hırsızlar kalitesizler tarihe gömüldüler, internete girmeden adları bile anılmaz. Ancak, adana adana olalı bu ads dan çektiği kadar hiv birseyden çekmemiştir. Hayırlısı ne ise o olsun. Ahı alan vebali alan asla iflah olmaz. Bunuda unutmayın.
lan g t kendi takımına bak senin takımın A Ş degilmi şahıs malı degilmi senin takımın adı turgey degilmi ş.. yoksunu sende utanma olsa bu sayfade yorum yapmazsın gerçi senin takımın yorum yapacak sayfası yok bayram böyle demokratik işlere onay vermez bayram akıllı adam senin gibi t plarlamı ugraşsın sen yaramaz adamın tekisin delikanlıysan adanı yerini söyle seninle bir konuşalım ama sende adamlık delikanlılık ne gezer
Orp.nun yüzüne tükürmüşler yağmur yağıyor demiş sende böylesin
Mustafa köylü...sen o soyada kurban ol.sana senin gibi cevap verirdim.ancak ne denli dahil olduğunuzu ortaya koyuyorsunuz. Ve bunu o kısaltılır kelimeyi bu siteyi kontrol edenler yayınlıyorlar ya onlarada ayıp. Ancak ads taraftar kalitesinin ne denli düştüğünün kanıtı. Seni allaha havale ettim.
L.n g.t adını yerini şöyle tanışalım görüşelim ne söyleyeceksin yüzüme söyle fazla boş laf etme
Ads ads ads ads seni kaşınan yerin var herhalde bu Demirspor taraftarı seni güzel kaşır
Karafakimisin, beyazmısin bilmem.ancak yaşının genç olmadığı belliki sana ergen diyeyim. Arkadaşlarına tanıdıklarına güzel örnek oluyorsun. Senin gibi taraftar varsa ads a herşey müstehak demektir. Sana cevap vermeyeceğim seni allaha havale ettim.
Sen kendine bak dürüst olsan bu sayfada yorum yapmazsın sana söylenen az bile bu site demirsporlulara ait senin gibi bayramsporlulara devil
zamir kardeş takma ads ads diye yazan şaratana o mikser işi gücü ortalıgı karıştırmak hagi takımlı oldugu malüm kendi ismiyle yazacak yürek varmıki onda salayıp duruyor mikser..a.d.s
Boşver kardeşim kendini yorma boşyere. Atı alan Üsküdari geçti. Demirsporu çekmeyen çok. Onlar şimdi çoğu kuduruyor.
Ads Ads Ads nicki delikanlicik. Küfür yemeye çok açsın belliki ! Kaybol bu sayfandan. C.tesiyi bekle !

Yeni yorum ekle