Derbi biletleri 30 saniyede tükendi!

Adana Demirspor'un Pazar günü oynayacağı Adanaspor A.Ş. maçının deplasman biletleri satışa çıkar çıkmaz tükendi.

21 Nisan Pazar günü saat 19:30'da oynanacak Adana derbisi için satışa çıkan biletlere misafir takım konumunda olan Adana Demirspor taraftarları yoğun ilgi gösterdi. Mavi-Lacivertli takım taraftarlarına ayrılan 1600 bilet 30 saniye içerisinde tamamen tükendi. Ev sahibi takım konumundaki Adanaspor A.Ş. için satılan biletlerin satışı devam ediyor.

Beşiktaş ve Eskişehirspor taraftarlarına Adana Derbisi yasak

Adana Derbisinde ev sahibi konumundaki Adanaspor A.Ş. takımı, satışa çıkan biletler için Beşiktaş ve Eskişehirspor pasoligine sahip kişilerin ev sahibi bölümüne giremeyeceğini belirtti.

Yapılan açıklamada "Adanaspor A.Ş. kulübünün isteği ve Emniyet’in güvenlik gerekçesiyle aldığı kararla Adanaspor A.Ş.- Adana Demirspor müsabakası için Adana Demirspor, Beşiktaş ve Eskişehirspor pasoligine sahip kişiler ev sahibi bölümüne giremeyeceği" ifade edildi.

Yorumlar

Yeni stada gecseydik hayirlisiyla o zaman bilet bulabilirdim.neyse artik gidenler cok desteklesin takimi.bu hafta tekrar 6. Oluruz.adanasporu yeneriz eskusehirde umraniyete takar olur.bu hafta simseklerin haftasi olsun.
uzun sürmüş valla ben 10 saniye dedim ama 30 da iyidir.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor