Depremzedeler için özel turnuva

Süper Lig'in Mart ayında başlayacağının planlandığı bu süreçte, Galatasaray tarafından deprem bölgesine bağış yapmak için turnuva düzenleme kararı alındı. 

Yabancısıyla, yerlisiyle ve taraftarıyla tüm camia yaraları sarmaya çalışırken Galatasaray, deprem bölgesine bağış yapmak için Adana Demirspor, İstanbulspor ve Eyüpspor'un katılacağı bir turnuva düzenleme kararı aldı. Tarihi kısa süre içerisinde açıklanacak ve Nef Stadı'nda oynanacak maçların gelirleri ise doğrudan deprem bölgesine bağışlanacak.

Galatasaray, ligin 24. haftasında deprem sonrası ligden çekilen Gaziantep maçının iptal olmasıyla birlikte, haftayı maç yapmadan tamamlayacak ve hazırlıklarını 20-26 Şubat tarihlerinde Antalya'da yapacağı kampla sürdürecek. Sarı Kırmızılı ekibin yanı sıra Adana Demirspor ise Hatayspor maçının iptali nedeniyle haftayı bay geçecek. İstanbulspor ise haftanın BAY takımı olarak yer alıyor. Ayrıca 1. Lig'in en güçlü şampiyonluk adaylarından olan Eyüpspor ise Adanaspor'un ligden çekilmesi nedeniyle 24. haftada maç oynamayacak. Galatasaray deprem bölgesindeki yaraları sarmak adına anlamlı bir girişim gerçekleştiriyor. Özel bir turnuva düzenleyecek olan Galatasaray, turnuvanın tüm gelirini deprem bölgesine bağışlayacak.

Yorumlar

Katılan takımları tebrik ediyorum. Bütün depremzedelere bizler de destek olmalıyız.
Katılan takımlara yürekten teşekkürler. Allah razı olsun. Tüm Katılan, katkı veren herkesten. Şimdi birlik zamanı.

Yeni yorum ekle