"Demirspor'un Süper Lig'de olmasını çok isterim"

Adana Demirspor'da geçmiş yıllarda teknik direktör ve Sportif direktör olarak görev yapan Samet Aybaba Süper Lig'in 22 takım olması yönünde açıklamalarda bulundu. 

Aspor yayınına bağlanan Aybaba, "Süper Lig'in 20 takıma yükselmesi normal ancak lig bittikten sonra bunun yapılması çok doğru olmadı. Yeni bir oluşum olacak ve daha fazla maç oynanacak. Bu şekilde düşündüğünüzde sayının 21 değil 22 olması çok daha mantıklı. Yeterki organizasyonu iyi yapalım. Adana Demirspor takımının bu yönde bir mücadelesi var. Bunu oturup, futbol aklıyla bir düşünüp dizayn etmek lazım. Ben bir Adanalı olarak Adana Demirspor'un Süper Lig'de olmasını çok isterim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Herkez istesin sen isteme... 2. Ligde klup çalıştırmak istemiyorum deyip sportif direktörken kaçıp gittin . 1 sene sonra Sivas'ı çalistirdin. Sen isteme senden gelecek hayır Allah'tan gelsin ..
ya bir git işine ya işin gücün klüplerden para çarpmak geçimini öyle sağlıyorsun niz süperlige galan çıkarsak bu yavşak gelmesin bize
DEMİRSPOR DÜŞTÜĞÜ SENE TAKIMIN BAŞINDADA O VARDI
LAN Bİ .......... GİT DEMİRSPORUN ÇIKMASINI İSTİYORMUŞ NE GELDİYSE BAŞIMIZA ZAMANINDA SİZİN GİBİLER YÜZÜNDEN GELDİ ADANALIYMIŞ BİZE ADANANALI DEGİL ADAM LAZIM O DA VAR ZATEN MURAT SANCAK ADAM GİBİ ADAM PRİM YAPMA YEMEZLER GİT İŞİNE BAK

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor