Demirspor’un kozu taraftarı

Bu sezon evinde oynadığı 12 maçtan 21 puan alan Mavi Şimşekler, güçlü rakibini seyircisinin de desteği ile yenerek çıkışını sürdürmeyi hedefliyor. Ümit Özat, “Galibiyet için ne gerekiyorsa yapacağız” dedi

Spor Toto Süper 1. Lig'de bu sezon sahasındaki 13. maçını Osmanlıspor'a karşı oynayacak olan Adana Demirsportaraftarının huzurunda 7. galibiyetini almak istiyor. Son haftalarda ortaya koyduğu futbol ve aldığı sonuçlarla dikkatleri üzerine çeken mavilacivertli ekipte teknik direktör Ümit Özat öğrencilerinden hataistemiyor. Mavi-lacivertli ekip, Cumartesi günü 5 Ocak Stadı'nda saat 16.00'da başlayacak mücadelenin hazırlıklarını dün yaptığı antrenmanla sürdürdü. İdmana sakatlıkları devam eden Legear, Kosecki ve Kaan Kanak katılmadı. Taktik çalışmada bu üç önemli ismin yerine alternatifleri sahaya süren Özat, "Üç puan için negerekiyorsa yapacağız" dedi.

TRİBÜNLERİ DOLU GÖRMEK İSTİYORUZ
Takımının bu sezon ligde evinde oynadığı 12 maçta 6 galibiyet 3 beraberlik aldığını hatırlatan teknik adam Özat, "21 puan toplamışız 21 gol atıp, 11 gol. Yani taraftarımızın önünde daha etkiliyiz. Osmanlıspor maçında da tribünleri dolu görmek istiyoruz" dedi.

HEDEF ÜÇTE ÜÇ
Oynadığı son iki maçta Altınordu'yu 3-0 ve Eskişehirspor'u 2-1 yenen Adana Demirspor, Osmanlıspor maçına da üç puan parolası ile hazırlanıyor.

Yorumlar

Arkadaşlar futbolcuya baskı kurmayalım. Hakeme baskı kuralım gerekirse vee tabiki rakibe.
Bu bir operasyondur. Bu bir gerçek adanalı üzerinden iyilik algısı oluşturup buna parelel gizli amaçlarına ulaşmaktır. Spor ve futbol ilgi odağıdır. Ads gibi taraftarı vefalı olan ve kalabalık olan bir kulüp bu amaçlara ulaşmak için hazır bir yöntemdir. Vekil olacaksınız, büyükşehir bel.bsk.ni olacaksınız, insanları etkileyip bir partinin başarılı olmasına katkı sağlayacaksınız...işte bunları gerçekleştirmek için bu takım bu kulüp idael bir yerdir... Ads un taraftarının içerisinde her mahalleden, her siyasi görüşten insanlar vardır. Ama bunlar hiç bir zaman çatışmamış ads un içine siyaseti asla sokmamıştır. Adanalılar ads lılar, şuan bir operasyon vardır. Ads üzerinden taraftarı üzerinden algı yaratıp bir siyasi partiye ilgi oluşturulup oylarının kendi lehlerine gelmesini sağlama çalışmasıdır bu... adanalı ve ads lü böyle bir tuzağa asla düşmeyecektir. Ads ile uzaktan yakından ilgisi olmayanlar adeta para saçmaktadirlar. Bunun adı nedir ? Düşünün ve karar verin....kendinizi kullandırmayın..
Varsa senin adamın gelsin eyvallah ads nin menfaati neyse biz ordayik
yeni stad bitse, esas baskı orda olur ama bu hükümet adanayı gözden çıkarmış. stad bitmez kolay kolay. yazık..
Osmanlının sağ açığına çok dikkat özel tedbir almak lazım
Her maç öncesi taraftarları tribünlere davet etmek çok bayatladi bırakın bunları biz her maçta zaten trubunlerdeyiz yeterki başımızı önümüze geçirmeyin 16.000 şimşek muhteşem kareografiyle arkanızda utandirmayin bizleri

Yeni yorum ekle