Demirspor'un kalesi emin ellerde

Teknik heyetin kalecilere yoğun bir antrenman programı uyguladığı ve gereken verimi aldığı öğrenilirken, yeni sezon öncesi kaleyi kimin koruyacağı ise merak konusu oldu. Hazırlık maçlarında Şener Özcan'ın yüksek performansı Demirspor'un kalesi emin ellerde dedirtti.

Kaleci antrenörü İbrahim Örenç nezaretinde büyük bir disiplin içerisinde çalışan Mavi-Lacivertli kaleciler Şener, Orkun ve genç kaleci Emre, başarıya koşma adına  birbirleriyle dayanışma içerisinde olurken, diğer genç kaleciler Ahmet ve Mesut’a da inanılmaz destek veriyorlar.

Şener Özcan: 3 sezondur Mavi-Lacivertli takımın kadrosunda yer alan Şener Özcan bildiğimiz gibi. Hazırlık maçlarında iyi kurtarışlar yaptı. Zaman zaman hatalar yapsa da defans blogu ile uyumu ve hazırlık maçlarında defansa yaptığı yerinde uyarılar ile yeni sezona hazır olduğunu gösterdi.

Orkun Uşak: Adana Demirspor sadece bir kaleci transfer etmedi, saygın bir sporcuyu ailesine kattı. Orkun'un kalecilik yetenekleri ve tecrübesi tartışılmaz. İyi bir kamp dönemi geçiren başarılı kaleci hafif sakatlığından dolayı son hazırlık maçlarında görev alamadı.

Emre Selen: Şener Özcan ve Orkun Uşak'ın arkasında işi zor olsa da, kumaşı son derece iyi. Milli Takım kampı Emre'ye yaramış. Genç kaleci bir fırsat bulup kaleye geçerse sonra geri almak zor olabilir. Sakatlığından dolayı kampa geç katılan Emre, kendini göstermek için çok çalışıyor.

Yeni sezon öncesi çok iyi çalıştıklarını ifade eden Adana Demirspor Teknik Direktörü Yücel İldiz, “Kalecilerimizin çok hırslı ve istekli oluşları teknik heyet olarak bizleri son derece mutlu etti. Kalede hem rekabet, hem de büyük dayanışma var. Tüm takımdaki birlik ve beraberlik ortamı yeni sezonda bizi başarıya ulaştıracaktır” dedi. 

Yorumlar

sn demirspor taraftarları,lütfen kalecilermize sahip çıkalım onları sevelim kollayalım,şener 3 yıldır bizimle zaten aileden biri,orkun iyi bir kaleci ve karakterli bir insan,gençlerimiz de gözbebeğimiz,açılış maçımızda hem değerli kalecilerimizi hemde tüm takımı bağrımıza basalım moral verelim...türkiyenin en vefalı en büyük taraftarına sevgiler saygılar
şener yine yumurtlamaya başlamışkı zaman zaman hata yapmış diyo koruma duygusundan vazgeçin karekterli olun yorumları yayınlayın eleştiriye neden açık değilsiniz bu takımın kalecisi orkuntur gerisi tırısvadır
Bir kere senin Adana Demirsporlu olduğun şüpheli demirspor armasını taşıyan ki seni bu lige çıkmanda en büyük paya sahip olan bir futbolcu hakkında böyle hakaretlerde bulunabiliyorsun. söylemlerinde eleştiri değil hakaret onu da söyleyeyim. Şener yeri geldiğinde hata yapar yaptı yapacaktırda sonuçta o da insan ama bu bizim ona vefasızca hakaret etmemize neden olamaz olmamalı da. biz cefayı da vefayı da iyi biliriz bilmiyorsan öğreneceksin kardeş başka yolu yok Adana Demirsporlu budur

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor