Demirspor'un ilk 11'i merak konusu

PTT 1. Ligin 30. haftasında Manisaspor ile zorlu bir lig mücadelesine girecek olan Adana Demirspor'da Ünal Hoca'nın sahaya süreceği kadro merak konusu.

Ligin bitimine 5 hafta kala mutlak kazanmak parolası ile sahaya çıkacak olan Adana Demirspor'da geçtiğimiz hafta Gaziantep BŞB karşısında kart görerek cezalı duruma düşen Özgürcan, Beykan ve Hüseyin Kala'nın yerine forma giyecek oyuncular konusunda son kararı Ünal Hoca verecek.

Sakatlığının geçmesinin ardından son haftalarda yedek kulübesinde başlayan Hüseyin Kala'nın yerine formda olan Hurşut'un ilk 11'de başlayacağı düşünülürken, Beykan'ın yerine Oğuzhan, Umut Sözen ve hatta Hakan Söyler gibi alternatifler bulunuyor. Son iki haftadır ilk 11'de görev yapan Timur'un yine Manisa karşısında forma giymesi beklenilirken, Ünal Hoca, Beykan'ın pozisyonunda Umut Gündoğan'a görev verebilir, Attamah'ın yanında da Cumali ya da Hakan Söyler'i görevlendirebilir.

Forvet anlamında ise Özgürcan'ın yerine Gustavo Alles alternatifsiz görülüyor. Özgürcan'ın cezalı, Artun'un da sakat olması nedeniyle, santrafor pozisyonunda Uruguay'lı oyuncunun forma giymesi beklenilirken, Ünal Hoca'nın forvet hattının iki süratli oyuncu, Timur ve Oğuzhan'dan da oluşturması söz konusu.

Defans blogunda ise Ferhat'ın form durumu, Şaban'ın Ünal Hoca'dan görev beklemesi teknik heyetin elini güçlendirirken, Yiğitcan'ın da sakatlığının iyileşip Ünal Hoca'dan görev beklemesi bu kritik karşılaşma öncesi teknik heyetin elini rahatlatıyor.

Bu kritik karşılaşma öncesi Adana Demirspor'da sahaya çıkacak ilk 11'e Ünal Hoca, İzmir'de yapılan çalışmalar sonucunda son şeklini verecek. 

Yorumlar

Janosevic ferhat yigitcan hakan saban attamah hakan soyler timur hursut umut alles
en iyisini sen bilirsin hocam ama ideal manisa kadrosu: emre selen, tayfur bingol, abdulkerim, insallah yigitcan erdogan,hakan cinemre, oguzhan aynaoglu, hakan soyler, umut gundogan ,attamah, hursut meric, insallah artun akcakin ideal kadro ( manisa maci icin malum sakat ve cezali oyuncular yok) Insallah, allahin izniyle insallah aliriz.
kim çıkarsa çıksın sahaya eminim bütün gücünü yansıtacaktır. ama bir önerim var umutun yerine mesut oynasa dahamı iyi olur diyorum. aklıma attamah ile mesut iklisinin oynadığı maçlar geliyor ve iyi bir görüntü çizdiklerini hatırlıyorum.
BUDA FERHAT YİĞİTCAN HAKAN ŞABAN HURŞUT ATTAMAH HAKAN SÖYLER OĞUZHAN UMUT TİMUR BU KADRO ELDEKİ EN İYİ KADRO HAKAN VE ATTAMAHLA ORTA SAHAYI SAĞLAMLAŞTIR.
buda ferhat yiğitcan hakan sahban hakan cumali tayfur oğuzhan hurşut alles timur formsuz umut kondısyonsuz ferhat sağbeke tayfur ilerde kullanabiliriz yiğitcanda iyileşmişse abdulkerimin yanına kullanabiliriz allesın hava topundan da faydalanabiliriz cumalide ortasaha rakibi durdurmak için kullanabiliriz umut beykanın posizyonda oynayabilir hakan soylerde ortasahada faydalanabiliriz nedersiniz
timurun yerine umutu aynı pozisyonda oynatın ön liberoyada atamahla birlikte hakan söyleri koyarsanız çok gol yemeyiz,hakan söyler set çeker bir kaç maçtır ortasahamız düşüyor,ileride artunu oynatın özgürcanın yerine,defansada yiğitcan ve abdulkerimi koyun,solda şaban sağda tayfur oynasın yine lütfen bunu bir deneyin hocam lütfen,allahın izniyle çıkacağız süper lige
JANOSEVIC - Ferhat - Yiğitcan - Hakan - Saban - Umut - Attamah - Tayfur - Oğuzhan - Timur - Alles(Artun iyi ise)
Janosevic'e laf söyleyenler kalecilikten anlamıyor bu kadar açık ne söylüyorum. Anlamıyorlar. Hatalı olunca direk kaleci mi oluyor arkadaşlar ?
Janosevic-Ferhat-Yiğitcan-Hakan-Abdülkerim-Attamah-Cumali-Tayfur-Hurşut-Timur-Alles
janosevic-ferhat-abdulkerim-yiğitcan-saban-attamah-hakan söyler-oğuzhan-umut-hurşut-alles
bu kadro 3 5 2 de oynar janosevic- defansa hakan çinemre yiğitcan abdulkerim kanatlarda oğuzhan hurşut ortada attamah ferhat önde umut onun önünde alles
kale ve defans hattımız ideal. haftalardır orta sahada çok boşluklar veriyoruz. Attamah tek başına elinden geleni yapıyor. ama bir yere kadar. 4 lü savunmanın önüne 2 li ön libero onun önüne 3 orta saha bence en uygunu. attamahın yanına cumali gibi savaşçı bir oyuncu olması gerektiğini düşünüyorum. solda oğuzhan sağda hurşut. umutu ise bence 10 numara mevkiinde oynatmak en mantıklısı. attamahla cumali(hakan söyler) in önünde oynarsa hem daha verimli olur hemde yeteneklerini daha iyi gösterebilir. ilerde herkesin aksine timurun oynamasını düşünüyorum. timur haftalardır formsuz ama ilerde savunma arkasına iyi sarkan ve bitirici vuruşları olan bir oyuncu. umutun atacağı paslarla iyi pozisyonlara girebilir. kısacası kalede buda--savunma hattı ideal.--önlerinde attamah ve cumali(hakan)--solda oğuzhan- sağda hurşut- forvet arkası 10 numara serbest oyuncu umut gündoğan-- ve ilerde timur. tadından yenmez !
Buda/ şaban-yiğitcan(abdulkerim)-hakan-ferhat / attamah-umut / tayfur-timur-hurşut / alles(artun)
buda-tayfur-yiğitcan-hakan-abdülkerim-attamah-umut-oğuzhan-hurşut-timur- alles kadro böyle ..
janoseviç-ferhat-yiğitcan-hakan-abdulkerim-attamah-hakan s-tayfur-oğuzhan-umut g-alles

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporAltay