"Demirspor'u puansız göndereceğiz"

Adana Demirspor’un iyi bir takım olduğuna dikkat çeken Giresunspor Teknik Direktörü Mehmet Birinci, rakiplerini puansız göndermeyi hedeflediklerini dile getirdi. Birinci ayrıca adaptasyon sürecinin atlatılması için camiadan süre istedi 

Tesislerde yapılan antrenman öncesinde gazetecilerin sorularını cevaplandıran ve ilk hafta iyi oynamalarına karşın puan kaybı yaşayan iki takımın Giresun’da karşı karşıya geleceğine dikkat çeken Birinci; “İlk hafta maçlarında alınan skorların belli veyahut da ölçü olmayacağını daha evvelde dile getirdi. Biz Samsun’da onlar da kendi sahalarında puan kaybettiler. Adana Demirspor’un iyi bir ekip olduğunu biliyoruz ama biz de iyi bir ekip olma çabalarındayız. Adana Demirspor'u buradan puansız göndermeyi düşünüyoruz, inşallah maçı alırız” diye konuştu.

Mehmet Birinci süre istedi

Giresunspor teknik direktörü Mehmet Birinci, takımların lige adaptasyon sağlamaları için belirli bir süreye ihtiyaçları olduğunu ifade ederken camiadan süre istedi.

Birinci biraz daha zamana ihtiyaçları bulunduğunu anımsatırken; “İlk maçlarda takım çok iyi olabilir, daha sonra iyi olabilir, tersi de olabilir. Bunlar şu anda ölçü değil, profesyonel takımların oturabilmesi için 4-5 hafta geçmesi lazım. İlk haftaki oyun seyircilerimizi de bizi de memnun etti ama hep böyle olacak diye bir şey yok” dedi.

Birinci son olarak Samsunspor müsabakasının ardından izin yapmadıklarını ve bugün gerçekleştirecekleri idmanın ardından iki günlük izne çıkacaklarını belirtirken; “BSamsunspor maçında sakatlıkları veya henüz hazır olmadıkları gerekçesiyle görev veremediğimiz oyuncular vardı. Onların da hazır olması için izin vermedik. Bugün çalışıp hafta sonu için iki gün izin vereceğiz. Adana Demirspor maçı hazırlıklarını pazartesi sürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar

tipsiz. cezaevi kaçkınlarına benziyon. demirspor sana 10 numara büyük gelir.
Sn Birinci,sen gercekten adam olsaydın bu sekılde acıklama yapmazdın.! senın karsında bursa merınos spor yok aslanım ok.?! adam gıbı cıkarsın sahaya ya kazanır yada kazanamazsın.Senın gıbı zıhnıyetı bozuk spor adamlarını gordukce vallahı spordan soguyorum .!! Cık sahaya kım kımı yenerse o dıgerını tebrık etsın adam oll adam..!
sakiiin kardeşim yaa.. sakin ol. adam ne demiş hakaret mi etmiş? küfür mü etmiş. benmi yanlış metin okudum yoksa sizmi çok nem kapıosunuz anlamıyorum ki? vallahide billahide bu yorumunda sen haksızsın kardeşim. kim ne derse desin. adam takımın hocası, takımına güvendiğini rakibi ali'dir , veli'dir farketmeksizin puansız göndereceğini söylüyor. ne var bunda. neye sinirleniosun anlamıyorum... açıkla bizde sinirlenek, arkandan gelek, yalnız bırakmayak seni. açıkla hadi?
yav he he :))
Paket yap mehmet birinci evde gülerim.
At hırsızına bak bize kelime yapıyor
yahu adam hakaret etmemişki ne güzel iddialı konuşmuş,hem Demirspor iyi bir takım demiş kötü bir söz okumadım ben bu tepki niye ?? ünalda çıksın desinki Giresun dan kesin puan veya puanlarla dönecez desin ,Mehmet birinci iddialı konuşmuş bu kötü bişi değilki
lütfen herkese saygılı olalım bir takımın hocası elbete idalı konuşacak bu şidet ne...

Yeni yorum ekle