Demirspor'dan Fatih Terim için "geçmiş olsun" mesajı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, korona virüse yakalandığını açıkladı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, korona virüs testinin pozitif çıktığını dile getirdi. Sosyal medya hesabından konuya ilişkin bir açıklama yapan deneyimli çalıştırıcı, "Bugün yapılan test sonuçlarına göre korona virüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere" ifadelerini kullandı.

Adana Demirspor'dan geçmiş olsun mesajı

Adana Demirspor Kulübü resmi hesabından yaptığı açıklamada, "Adana Demirspor'umuzun formasını giymiş Fatih Terim Hocamızın Corona Virüs testinin pozitif çıktığını üzülerek öğrenmiş bulunuyoruz.Kendisine acil şifalar diliyor,en kısa sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz." ifadelerine yer verdi.

Yorumlar

adanademirspordan yetişmiş ülkemizin gelmiş geçmiş en büyük futbol adamı fatih terime geçmiş olsun inşallah bu virüsten ülke olarak biran evvel kurtuluruz geçmiş olsun türkiyem
Sayın hocam bu ne ki sen nelerle basetmedin ki koronayla mı basedemeyeceksin haydi en kısa zamanda bu bir sakaydı deyip aramıza dön. Dualarimiz seninle. Geçmiş olsun.Dostlarini fazla bekletme.En çok ta Ata Demireri
Sevgili Fatih Abim, Hemsehrim ve Turk Spor'unun Medari--i Iftihari ve Degerli Insan ve Aile Reisi. Kalbimiz seninle , ben ve Adana Demirspor'a gonul vermis tum taraftarlar ve Hemsehrilerin olarak en acil sifalar diliyoruz. Korona tedavi sureci sonunda seni Daha guclu olarak ve aramizda gormek dilegiyle tum dualarimiz senin icin.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor