Demirspor'dan bir transfer daha

Adana Demirspor, Çaykur Rizespor'dan ayrılan kanat ve forvet mevkiinde oynayan Sülayman Koç ile sözleşme imzaladı.

Bonservisi ile alınan başarılı futbolcu resmi sözleşmeye imza attı ve kampa katıldı.

29 yaşındaki Süleyman Koç geçtiğimiz sezon Çaykur Rizespor'un Süper Lige çıkan kadrosunda yer almış, 31 lig maçında 4 asist yapmış ve 8 gol atmıştı. Süleyman Koç, bu sezon Süper Lig'de 17 maçta sadece 1 asist yapabildi.

Yorumlar

transferin en güzeli aldık!! ama oynarmiki adana demirspora gelen mallaşiyor!!!
Bence çok güzel bir transfer.takimimiza hayırlı olsun
18 ocak cuma dspor Karabük açılışı yine biz yapıyoruz
centilmenlik gereği balkes ten hiçbir oyuncu alınmayacak
neden?
Ads u takip edenler bilirlerki ne rüya takımlar geldi geçti. Hepside bu veya buna benzer senaryolarla hep hüsran sonuçlar getirdi. Yöneticiler ve bunların aveneleri hep karlı cıktı ads dibe indi. Her yıl bir başka film vizyona sokularak aynı benzer şeyler dondurulup duruldu. Ads siyasete tamamen bulaştırıcı ve rant treni olarakta kullanıldı. Suudilere baktığınızda tek fark sn.baskanin ulusal cepte zengin bir ailenin bireyi olmasıdır. Allahta kulda biliyorki bu aileyi mevcut iktidarda destekliyor. Ama iddalar ve geçmişteki yaşananlar hiçte güzel sinyaller vermiyor. Adanadaki ads lü kardeşlerimize sorsalar kalıcı gelir ve tesisi mi yoksa kesin olmayan şampiyonluk yolunda trilyonlarca para harcamasını yapılsın diye sorsalar ne çıkar sizce ? Aklî selimce tabiki gelir ve tesisleşme.. oysa sn. Başkan sanırım mart 2019 yerel seçimlere girerken ads u tribünlere oynatıp çok para harcamayı planlamış olmalı ki bu denli parayı ortaya saciyorlar.. bundan dolayidirki sn.baskanin siyasetten uzak olduğunu söylemek aptallık olur. Ancak ads hiç bir siyasetin güdümünde olmamalıdır. Cunki ads u sevenler in sevgisi o parti şu parti için değildir. Fark budur. Haaaa adları malum derneklerin amaçlarının ads sevgisi olmadığını zaten körler ve sagirlar bile bilmektedir. Kiraldan çok kiralci olmayalım. Sakince izleyelim.
Kardeşim ne sokuyorsun siyaseti işin içine Siyaset oynıcaksan git aday ol Derdin ne senin Biz armaya bakarız münafıklık yapmanın alemi yok

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor