Demirspor'dan adaylara liste uyarısı

TFF 1. Lige şampiyonluk hesapları ile başlayıp ligde kalma mücadelesi veren Adana Demirspor'da 23 Mayıs'ta yapılacak genel kurulda yönetime aday olacakların 3 gün öncesine kadar listelerini kulübe teslim etmeleri istendi.
Mavi lacivertli kulüpten yapılan yazılı açıklama şöyle "Adana Demirspor Kulübü Derneğinin 23 Mayıs 2017 salı günü saat 14.00'de Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonunda, çoğunluk sağlanamaz ise 30 Mayıs 2017 salı günü aynı yerde yapacağı olağanüstü genel kurulunda,kulüp başkanlığı ve diğer dernek organlarna aday olacakların,kulüp tüzüğünün 14.c maddesinde belirtidiği şekilde ;
Madde 14:
C-Kulüp başkanlığı ile yönetim ve denetim organlarına aday olanlar; hangi organa aday olduklarını en geç genel kurulun veya olağanüstü genel kurulun toplanacağı günden 3 gün önce saat 18.00'a kadar Adana Demirspor Kulübü Derneği'ne liste halinde veya tek tek bildirmek zorundadırlar.
Kulüp müdürü, verilecek bu aday müracaat listelerini veya aday müracaatlarını kulüp mühürü ile onaylayıp imzaladıktan sonra ilgililerine bir alındı belgesi verir.
Bu süre içinde,toplu veya tek tek aday olduklarını Adana Demirspor Kulübü Derneği'ne bildirmeyenler seçimlere katılamazlar. Ayrıca verilen listelerde yer alan üyelerle ilgili olarak ölüm, vesayet altına alınmak ve ağır hastalık dışında hiçbir değişiklik yapılmaz.
Kulüp müdürü bir bildiri yayımlayarak adayları aynı gün içinde açıklar.
Kulüp başkan adayları Adana Demirspor Kulübü Derneği'ne verdikleri listelerdeki adaylarını istedikleri takdirde kendileri de kamuoyuna açıklayabilirler.
Aday ve listeler, divan başkanı tarafından kongre salonunda ilan edilerek, salonun görülebilir bir yerinde askıya çıkarılır.
Adaylar hakkında yapılacak yazılı ve gerekçeli itirazlar,genel kurul başkanlık divanınca derhal karara bağlanır. Gerekçe ve delile dayanmayan itirazlar dikkate alınmaz. Adayların 20 mayıs 2017 cumartesi saat 18.00'e kadar kulübe başvurmaları önemle duyurulur."

Yorumlar

Hani o başkan adayları,takım kümeye gidince kimseden ses çıkmaz oldu. Nerde bu adaylar?

Yeni yorum ekle

Bu formu gönderdiğinizde Mollom (Spam Koruma) gizlilik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor