Demirspor'dan 6 bin aileye yardım!

Sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın zorlu bir dönemden geçtiği şu günlerde, Adana Demirsporlu yöneticiler, futbolcular ve çalışanlar da ellerini taşın altına koyarak, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunacak.

Başkan Murat Sancak yaptığı açıklamada, "Çok değerli Adanalı hemşerilerimiz, Adana Demirspor yönetim kurulu, futbolcular ve çalışanlar olarak kendi içimizde başlattığımız ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere satın alması yapılan 6.000 adet kumanya Adana Kızılay aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine dağıtılacaktır." ifadelerini kullandı.

Yorumlar

halkın takımı, halk için. alkışlıyorum. Ads sadece bi futbol takımı değildir. Ads adana halkının adana şehrinin temel taşlarından biridir. Bravo...!!
Adanademirspor Kulup uyeleri , Calisanlari , Idari Personel ve Futbolculari bu davranislarindan dolayi kutluyorum.Adana Halki kendisine uzatilan elleri asla unutmayacaktir.
demirspor kendine yakışanı yapmıştır garibanların takımı garibanları unutmamıştır halkın takımı böyle olur yalnız kızılay aracılıgı ile degilde balediyeler aracılıgı ile veya muhtarlar aracılıgı ile olsa daha iyi olurdu çünki kızılay hem ortalarda görünmüyor hemde kızılaya güven kalmadı demirsporun yardımıda amerikaya transfer veya dış ülkelere gitmesin kızılaydan beklenir

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor