Demirspor’da Valkanis iddiası

Adana Demirspor'da teknik direktörlük görevi için Michael Valkanis'i gündemine aldğı belirtildi. Ajax'ta teknik direktör yardımcılığı yapan Avustralyalı Valkanis ile görüşme yapılacağı bildirildi. Sergen Yalçın ismi de Demirspor’da ismi geçen adaylar arasında bulunuyor.

FotoMaç

Yorumlar

Öncelikle transfer yasağını kaldırmak lağzım, kaleci şuan yok vedatmı kaleyi koruyacak? Var olan futbolcu gurubuylan malesef ilk düşecek takım oluruz. Geçen sene İstanbul spor bu mevcut sporcu topluluğundan daha iyidi ama malesef görüldü durumu. Allah yardımcımız olsun inşallah. Gidişat iyi değil. Mevcut antrönür grubu kötü değil, ama tecrübeli en aşağı 5 tane tecrübeli futbolcu lağzım. Bu benim şahsi fikrim. Sayğılar.
Yine tecrübesiz yardımcı Antrenör. Çok güzel aynen böyle devam.
Sergen Yalçın der susarım kadroyu kur tam bizlik hoca
Başkan bize kombineyi aldirdin ama daha 1 tane adam akıllı futbolcu bile almadın takıma nasıl olacak bu işler
Getirin Serdar TOPRAKTEPE'yi en azından alt yapıdan 5-6 genci takıma kazandırır harika da futbol oynatır .Ne Sergen gelir bu kulübe ne de yabancı hoca..Bırakın boş işleri..Para mı var kulüpte??!
Mendoza'da kaçar..U 18 oyuncularına sıkı sarılın yoksa sahaya çıkacak oyuncu kalmayacak(:
Sergen bu ortama gelmez
Sergen gelmesin zaten.
Transfer yasağı kalktı.
demırspor küme düşsün en azından başkanın oyuncagı olmaktan kurtulmuş olur
Sergen gibi bir hoca lazım. Futbolcu üzerinde etkili oynatmayı bilen bir hoca lazım.
Hollanda sistemi türkiyede tutmaz
Sergen gelmez , Bu TD acaba Adananin Tahtasi kapali transfer yok denildi mi .? Ajax dan gelmesi , sunu gösteriyor...genclerle devam Hoca SEN YAPARSIN BU IŞI...KISMETARTIK .. Fazla birsey beklemiyorum Bu yıl..
Hayırlı olsun inşallah.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor