Demirspor'da sakatların durumu

Adana Demirspor’da sakatlıkları bulunan futbolcuların durumu merak konusu.

Ümraniyespor karşılaşmasında rakibin darbesine bağlı olarak sakatlanan ve maçın ikinci yarısında oyundan çıkmak zorunda kalan Adil Demirbağ’ın Gazişehir maçına yetiştirilmesine çalışılıyor. Adil’in durumu çekilecek MR’ın sonucuna göre netleşecek.

Giresun maçında sakatlığı nedeniyle kadroya alınmayan ve Ümraniye maçında da hafta içi antrenmanlara katılmadan Ümraniye karşısına çıkan Yiğit İncedemir’in de giderek iyileştiği ve Gazişehir maçında forma giyebileceği ifade ediliyor.

Kadronun darlığını ve son haftalarda kaybedilen puanların ardından tüm futbolculardan yararlanmak isteyen Yönetim Kurulu ise harekete geçiyor. Bu konuda tecrübeli bir kondisyoneri ve ekibini Adana’ya getirmeyi planlayan Yönetim, böylece yaşanacak sakatlıkların önüne geçmeyi planlıyor.

Yorumlar

Demirspor kafaya oynamak istiyorsa 4-5 maç seri yapmalı yoksa kumeye oynar
10. haftadan sonra kondisyoner mi geliyor yoksa öbürü gürayla gitti mi . kondisyoner gelirse desene kimse bizi tutamaz.
Maalesef şu anda kim oynarsa oynasın kimseyi yenecek halimiz ve gücümüz yok, Gaziantepspor ile birlikte ligin en kötü iki takımıyız oynanan oyun olarak..Mendy oynadığı zaman zaten 1 kişi eksik oynuyor takım ancak Lalawele oyundan alındı, yani her taraftan dökülüyoruz..
Gokoglu hicbisi yapamiyorsan osman ozkoylu yu getir
ne kadar mal malak yorum yapan tip varsa buraya doluşmuş

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor