Demirspor'da ne karar verilecek

Adana Demirspor Yönetim Kurulu geçtiğimiz hafta sonu rutin toplantılarından birini gerçekleştirdi.

Bu toplantıda takımın son 3 haftada aldığı yenilgiler, Giray Hoca’nın istifasının ardından yaşananlar ve takımın geleceği masaya yatırıldı.

Yönetim Kurulu toplantısının ardından neler konuşulduğu ve ne tür kararlar alındığı konusunda basına bilgi verilmiyor. Ancak kulübe yakın kaynaklar Gürcan Hoca’nın yeterli olup olmayacağı, sosyal medyada taraftarlarının eleştirileri konularının tartışıldığı yönünde.

Lige verilen 15 gün aranın en iyi şekilde değerlendirileceği ve Gazişehir maçından çıkan sonuca göre Gürcan Hoca ile devam edilip edilmeyeceği konularının da tartışıldığı bize gelen duyumlar arasında.

Yorumlar

oyuncuların parasını ödeyin adam gibi oynasınlar
mustafa reşit akçayı getirin bu özlem bitsin adam bizi şampiyon yapar.biraz kesenin ağzını açın.korkmayın bu kadar borçtan. şampiyon olursak zaten 40-50 milyon gelecek borcun 15 milyon. biraz risk alın.nasıl yöneticisiniz anlamıyorum ki.
Bu yönetimden bir çalık olmasaz
Sen futbolcularin Arpasini verme , istedigin karari al bir cacik olmaz ! Yahu kardesim adama sormazlarmi paran yoksa ne ...... baskan oldun hiii ?! Yillardir su Demirspor is bilmezlerin elimde tikandi kaldi ! Gelen yiyor giden yiyor vayy bee kaderini ....... Demirspor! Yuce Allah bunun hesabini sorar sana ve senin gibilere ...insallahhh ! Iddaa ediyorum demirspor taraftarlari kanser taramasi yaptırsin , en az 1000 taraftar da kansere rastkanir ! Ahimizi aldiniz sizin beliniz dogrulmasin insallah senin yaptığın isin !!!
Başkana laf yok güzel bir kadro kurdu elinden gelen herşeyi yapıyor zaten raydan çıkan kazazedeyi tamir ediyor etmeye çalışıyor sıkıntıyok telaş yok
Baskana laf yok dogru sol beksiz takim kurdular senin gecen sene en iyi oldugun yer solbekdi ve o adam kiralik deildi gonderdin kaleci fevzi nie gtdi her sene 20 gelio 20 gidio yazik hersene insanlar kandiriliyo hoca getiricklerine bi 3 5 mac daha kaybedelim sonra hoca getirirler suanyarisa ortaksin istedigin hoca gelir ama nasil yonetim bu yazik biz bu sene dusmenin en guclu adayiyiz bu lafimi unutmayin
bu yönetimden bir cacık olmaz.para yok para.
demir spor güçlü takımlara karşı birşey yapamıyor . çünkü elde üretken hızlı güçlü oyuncu az. bu şekilde yine düşmemeye oynayabilir. çünkü hiç beğenmediğin denizlinin manisanın bile kadrosu bizden afilli..
Gerçekten çok kalabalık laflar bu senede düşecek denip duruyor sabırla bekleyelim insanda evala İnaç olması lazım şimdiden daha çok erken konusmak
Hayır aslına bakarsanız güçlü takımlarla daha güzel top oynuyorlar takım havaya giriyor alt siralardakilerle oynarken biraz panik ve sitresli oynuyorlar ozaman farklı sonuçlar çıkıyor
mustafa reşit akçay hoca adanademirsporla anlaşmış duyu munu aldım.bilgisi olan varmı..
Malesef duymadım ama Yılmaz Vural hoca gelse bence takim daha havaya girer o zaman bakin şampiyonluğa.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor