Demirspor’da moraller süper

Adana Demirspor yarın oynayacağı play-off finali için dünden bu yana Konyaspor'un tesislerinde kampa girdi. Cezalı ve sakat oyuncu bulunmayan Şimşeklerde, moraller süper. Son dakika golüyle  21 yıllık özleme son verme hayalini son maça taşıyan Demirspor, finalde  kazanmak istiyor.

UMUT VERDİLER
Teknik Direktör Yılmaz Vural'ın gelmesiyle daha istekli  oynamaya başlayan Şimşeklerin, Elazığ karşısında sergilediği futbol, final için de umut verdi. 90 dakika boyunca golü arayan Mavi lacivertli futbolcular Süper Lig'i ne kadar çok istediklerini ortaya koydular.

TAKTİK SAVAŞI
Deneyimli iki hocanın kenarda olacağı karşılaşmanın tam bir taktik savaşı şeklinde geçmesi bekleniyor. Daha önce Alanya'da oynanan karşılaşma orta hakemin yanlı  kararları sonucu  2-2 sona ermiş, Adana'daki maçta ise  Demirspor son dakika golüyle bir puanı kurtarmıştı.

Yorumlar

bülent yıldırım bu maça kasıtlı olarak verildi,hakemliği bırakıp mhk kadrosuna geçecek kuddusi abisiyle birlikte çalışacak,ayrıca alanya başkanının abisi olan dış işleri bakanlığı ile yakın ilişkiler içerisinde, bu hakem verilince pek umudum kalmadı,fırat aydınus gibi,geçen seneki antalya maçındaki hüseyin göçek gibi tetikçi olarak verildiği apaçık belli.iş bize düşüyor büyük adanademirspor camiası tek yürek tek ses olalım bu oyunu sahada bozarak süper lige çıkıp konyadan adanaya kadar konvoy yapalım.kim hakkımızı yersede çoluğundan çocuğundan bin fazlasıyla çıksın inşallah
heee alanya daki maçta da onur karabaş tpu katletmişti bizi
elazığ maçlarından sonra yine maçımız var diye bazı futbolcularımız gücünü ekonomik kullanmak için fazla mücadele etmeyip, fazla koşmayıp, canını dişine takmamış olabilir.ama artık finaldeyiz ve artık geriye maçımız kalmadı.buyüzden bütün futbolcularımız final maçında canını dişine takıp ölümüne oynıcaklardır inşallah.ben futbolcularımız bu şekilde oynadığı takdirde allahın izniyle alanyayı yenip süperlige çıkacağımızdan şüphem yok.hadi aslanlarım ölümüne oynayın yenin şu alanya yı.pote ve gününde olursa anıl taşdemir ve eski günlerine dönmüş burak çalık ve tiago yu alanya durduramaz.aman aman forvet oyuncularımız bencil oynamasın ve golü ben atacam sevdasına düşmesin.çünkü böylesi önemli final maçlarında gol pozisyonu ya 2 olur ya 3 olur.bunuda golü atarak değerlendirelim.
ayrıca alanyalı futbolcuların ayağına her top gelmesinde onları ıslık delisi edelim.buıslık çalma işini daha organizeli olarak elazığ maçından çok daha fazlasını yapalım.yapalımki alanyalı futbolcular strese girsin.allahınızı severseniz şu laylay lom tezahüratlarından vazgeçelim.futbolcularımızı oyundan düşürmedem,performanslarını daha yukarı çıkaracak itici güç olan tezahüratlardan yapalım.noolursunuz maç bittikten sonra 1 tane bile sesi kısık olmayan taraftarımız olmasın.herkes ölümüne tezahürat yapsın.2007-2008 yılındaki konyada maç sonunda bağıramaktan sesim kısılmış,alkışlamaktan avuçlarımın içi pancar gibi kızarmıştı.haydi şimşeğim,haydi aslanlarım yenin şu alanyayı da tarihe isimleriniz altın harflerler yazılsın.
20 bin kişi ile konyadayız,formasız kimse gelmesin ve top rakipteyken ıslık ve uğultu ile baskı kuralım alanyaya,top bizde iken tezahürat yapalım,gol yesek bile oyuncularda bizde maçı asla bırakmayalım vakit tamam geliyoruz bu sefer,tüm saha içi ve saha dışındaki oyunları bozarak bu karakterli ve onurlu futbolcu topluluğu ve teknik heyet ile süper lige çıkacağız
Şimşekler gurubuna buyuk is düşuyor..sakın ha saçma sapan besteler okunmasin ..elazıg maçindakinin on kat fazlasi islik ve gurultu lazım o ıslık ve gürültu hakemi bile etkiliyor..
Buradan Şimşekler grubuna açık çağrı yapıyorum, maç sırasında lütfen şu nakaratlı ve uyutan besteleri artık bırakın, özellikle de "neyleyim cebimdeki ...bestesini" 20 bin kişi ile ıslık manyağı yapalım, Alanya takımı genç ve ilk kez final oynayacaklar, kesinlikle etkilenirler. Maç önü ve maç sonu tüm besteleri sıralarız zaten.
tapsu arkadaşıma katılıyorum..bu yorumları defalarca yapmıştım...hakemin ve rakip futbolcular üzerinde baskı kurmalıyız ıslıkla tepkiyle...şimsekler bütün sezon marşlar söyledi ne oldu..rakipler laylay lom gelip maç aldılar.fenerbahçe türübünü bunu iyi yapıyor...baskı altına alıyor hakemi..elazığ maçında şimşekler yine marşlar söyledi..tamam arkadaş siz türübin liderisiniz tüm türkiye biliyor..neyin reklamı bu ?? sahaya faydanız olsun...maçtan önce yaparsınız şovunuzu...maraton alıyor çoğu zaman maçları haberiniz olsun...
allah yar ve yardımcımız olsun
LPEPE
ziyaretçi ne demek istedin açıklık getir
Bence saki olmalıyız. Bizim takım hem daha tecrübeli, hem de daha teknik. Özelikle orta sahada basarsak, basmak ne kelime parçalarsak forvetimiz zaten gerekeni yapar. Vurduğunuz gol olsun pote, burak, tiago, anıl, oynarlarsa kenan ve abdulkadir. Çıkın oynayın hem hakemi, hem alanyayı, hem kumpası, hem de kör talihimizi yenin. Bilin ki iyiler her zaman kazanır.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
AlanyasporAdana Demirspor