Demirspor'da lisanslar çıktı

TFF 1. Lig'de pazar günü Balıkesirspor Baltok maçı ile yeni sezona "merhaba" diyecek olan Adana Demirspor’da transferi gerçekleşen bütün oyuncuların lisansı çıkarıldı.

Adana Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Gökoğlu, 30 Mayıs 2017 gününden bu yana bayrağı bir üste taşımak için yönetim kuruluyla beraber ellerinden gelen tüm çabayı sarfettiklerini söyledi.

Bütün transfer ettikleri futbolcuların lisansını çıkarttıklarını belirterek, “Yönetim Kurulu olarak bu süreç içerisinde bize desteğini esirgemeyen Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü'ye, seçildiğimiz günden bu yana sabırlı bir bekleyiş içinde olan mavi lacivertli renklere sevdalı büyük Adana Demirspor taraftarına ayrıca teşekkür ederiz. Adana Demirspor Kulübü olarak camiamıza yakışan bir takım kurduğumuzu düşünüyorum. İnşallah bu kadro Adana Demirspor'u en iyi yerlere taşıyacaktır. Bu doğrultuda 2017-2018 Muharrem Gülergin sezonunun tüm camiaya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Gökoğlu, Türkiye'nin farklı şehirlerinden Balıkesir'e gelecek olan Adana Demirspor taraftarlarına da kazasız belasız bir şekilde maça gelip evlerine dönmeleri temennisinde bulundu.

 

Yorumlar

Ya maçları neden TRT vermiyor ptt ninde tadı kalmadı kimse izlemez
ELHAMDÜLİLLAH MAŞAALLAH RABBİM RAST GETİRSİN GALİBİYETLE DÖNERİZ İNŞAALLAH AMİN ELHAMDÜLİLLAH
Nerdesiniz felaket tellalcilari.lisanslarda cikti.ama sizler cok yeteneklisiniz kesin bulursunuz bisey.

Yeni yorum ekle

Bu formu gönderdiğinizde Mollom (Spam Koruma) gizlilik şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.
İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor