Demirspor'da gündem Roman Bezus

Adana Demirspor transferde ilk hedefini belirledi. Yılmaz Vural yönetiminde gelecek sezon uzun yıllardır beklediği Spor Toto Süper Lig'e çıkma heyecanı yaşamak isteyen Adana Demirspor'da yönetim Ocak ayı transfer döneminde kadroyu güçlendirme kararı aldı. Adana Demirspor'un transferde ilk hedefi ise Roman Anatoliyovych Bezus ismi olduğu öğrenildi.

Roman Anatoliyovych Bezus, Adana Demirspor'a mı transfer oluyor?

Yılmaz Vural yönetimindeki Adana Demirspor transfer çalışmalarına başladı. Adana Demirspor'un gündemine ise sürpriz bir isim geldi. Adana Demirspor Belçika Ligi'nde top koşturan Roman Anatoliyovych Bezus'un transferi için girişimlere başladığı öğrenildi. SuperHaber'de yer alan habere göre, Roman Anatoliyovych Bezus için girişimlerini sıklaştıran Adana Demirspor tecrübeli orta saha oyuncusunu renklerine katmakta kararlı.

Adana Demirspor kurmayları bugün Belçika'ya giderek tecrübeli oyuncuyu izledi. Son kararı ise Başkan Murat Sancak ve teknik direktör Yılmaz Vural verecek.

Yorumlar

nedense hep belçikadan oyunculara bakılıyor,oysa danimarkada,isveçte de güçlü oyuncular var,oradaki gurbetçi arkadaşlardan yardım istenebilinir.
dediğimiz oyuncakları alsa şampiyon oluruz ama almazlar .ofeodu .salzburgdan prevlijak. Volkan şen. Muğdat. .Tayfur Bingöl. .asamoah gyan bunları alın bakalım neler oluyor. .

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor