Demirspor'da Anderson depremi!

Adana Demirspor'un Türkiye Futbol Federasyonu'na bildirdiği 28 kişilik takım listesinde Anderson, Süleyman Koç, Emre Uğur Uruç ve Tayyip Talha Sanuç yer almadı.

Mavi-Lacivertli takımda sezon başında alacağı ücrette indirime giden Anderson, Emre Uğur Uruç ile sakatlanarak sezonu kapatan Süleyman Koç 28 kişilik 1.Lig listesine dahil edilmedi.

Tayyip oynayabiliyor

Talimatnameye göre 1.1.1999'dan sonra doğan A Milli Takım'da oynama şartlarını taşıyan futbolcuların kadroya yazılmasına gerek yok. Tayyip Talha Sanuç bu kurala uyuyor.

İşte kadronun son hali;

Kale:
Emrullah Şalk (32),
Kurtuluş Yurt (29),
Yusufcan Demirok (19)

Sağbek:
Hakan Bilgiç (27),

Stoper:
Joher Rassoul (24),
Semih Güler (25),
Adil Demirbağ (22),
Tayyip Talha Sanuç (20),
Okan Çiçen (19)

Solbek:
Orhan Taşdelen (32),
Mehmet Uslu (31),

Orta Saha:
Hamidou Traore (23),
Erdal Öztürk (23),
Tevfik Altındağ (31),
Sinan Kurt (24),
Yiğit Kadıoğlu (18)

Sağ Açık:
Mustapha Carayol (31),
Jonathan Legear (32),
Vedat Bora (24),

Sol Açık:
Berk Yıldız (23),
Kosecki (29),
Volkan Şen (32),
Emre Nefiz (25),

10 Numara:
Aosman (26),
Levent Ayçiçek (25),

Forvet:
Anthony Stokes (31),
Gladkyy (32),
Samed Ali Kaya (24),
Barış Turan (19)

Yorumlar

Sırtımızda yüktü kurtulmusuz
Emre Uruç kadroda olsa iyi olurdu Hakan bilgiç ile sezon bitmez.
Anderson da Emre uğur da katkı veremezdi. Ama andersona ödenecek paraya da yazık adamın 2 sene daha sözleşmesi var. Neden bu kadar uzun sözleşme imzalandı ne vereceği bekli olmayan bir oyuncu İçin. Ayrıca Başkan süper lig kulüpleri kapımızdan ayrılmayacak diyordu andrrson İçin şimdi ödesin andersonun parasını süper lig kulüpleri. Tam bir akıl tutulması
Lan yollari ayirdik mi iyi haber verin
Kardeşim ne depremi ya!Başkanın fantazisiydi olmadı ,maliyetide takıma yazıldı borç biraz daha arttırıldı.kimse kusura bakmasın şu kadroya bakınca bu kadronun şampiyon olması yada ilk ikiden süperlige çıkması mümkünmü?kadronun neresine baksan rezalet.altyapı gençlerini saymazsan 25 kişilik kadronun 6-7 tanesi fiyasko.bu takım playofa bile kalması çok zor.küme düşmesin yeter.
Nereye kurtulduk isa kardeş bu adama ödediğimiz her kuruş haramdır bir maçta artı bişe yapmadı yazık günah cok güzel kakaladilar valla helal olsun bu tam bir ticari başarıdır.
Yani ben takım açısından baktım olaya işin mali yönünü başkan halleder umarım bosyere alınmış Bir topçu malesef
Anderson'ı futbolcu diye buralara getirip bize kakalayan, 10 numaralı formamızı giydiren kimse hesap vermesi gerekir. Kimin vebali var bu berbat transferde, ne kadar para ödendi?Haram zehir zıkkım olsun bu menejer bozuntularına. Bu kulübün yakasından düşün artık. En kötü yabancılar hep bize geliyor. Niye?
dogru isa kardesım takımdan gıttı en azından yer acıldı oda bıseydır dıyıp kendımızı avutacaz artık

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor