"Demirspor'da 1.5 Milyon Liramı bıraktım"

2015-16 ve 2016-17 sezonlarında Adana Demirspor'da forma giydikten sonra, sezon başında tekrar takıma katılan Emrullah Şalk ile yollar ayrıldı. 32 yaşındaki kaleci Bursaspor ile sözleşme imzaladı.

Bursaspor'a imza atan tecrübeli kaleci Adana Demirspor'da 1.5 Milyon TL'sini bıraktığını açıkladı.

Bursaspor'a transfer olabilmek için Adana Demirspor'da 1.5 Milyon TL'sini bıraktığını belirten Emrullah Şalk, “Camianın büyüklüğünden bahsedildi. Adana Demirspor maddi açıdan bugün ligin en güçlü takımı. Ben Bursaspor’a gelebilmek için 1.5 milyonluk alacağımı bırakıp geldim. Buraya gelmemdeki etken İbrahim hoca ile yaşadıklarımızdı. Tayfur arkadaşım üç şampiyonluğu olduğunu söylemişti. Benim ise dört şampiyonluğum var. Burada Bursaspor kulübün geleceğini kurtarma mücadelesi. Hepimizin geleceği adına şampiyonluk yarışını dava olarak görüyoruz. Sizlerin de desteğiyle 2 Mayıs’ta tesiste kutlama yaparız.” dedi.

Düzeltme: Emrullah Şalk ile yaptığımız görüşmede 1.5 yıllık kontratını fesh ettiğini söylediğini ancak Haber Ajansları 1.5 Milyon bıraktığını yazdığını belirtti. 

Açıklamanın videosu aşağıdaki gibidir,

Yorumlar

Bu nasıl yalan 1.5 milyon lirasını bırakmış hangi takım verir sana 1.5 milyon lira velev ki biz verdik senin gibi biri bu kadar parayı nasıl bıraktı. Böyle topçular yeni gittikleri klübe iyi görünmek için bu tarz yalanlar söylüyor.
aynen
Buyuk ADANADRMIRSPOR ŞAMPIYON Olacak.. .Olacaktır
1.5 miyon tl degil 1. 5 yılık sözleyşmeyi fesih eti emrulah bizede birşey vermedi yolu açık olsun.a.d.s
Lan caglar gibi adami gonderdiler emrullahı aldilar
Emrullah sana yazıklar olsun önce dürüst ol yalan konuşma yılların adanada geçti beş kuruşluk faydanı göremedik kırk mt den gol yedin seni hoş gördü bu camia senden bir cacık olmıyacağını anladılar git arkadaşın çağları keste görelim. birde kulübü kurtaracak mış yıllarca adanayı niye kurtarmadn brsadasın boş boş konuşma
Aynen
Emrullah Şark yolun açık OLSUN da 1.5 milyon bırak tim diyon..Ceza sahası dışından gol yedin.senden Kurtulduk oh be
Yanlış yapmayalım düzeltme canlı konuşma bir buçuk yıllık kontrat fesh diyor
Emrullah canlı .konuşması birbucuk yıllık fesih

Yeni yorum ekle