Demirspor’a zorlu haftalar

Kendi saha ve seyircisi önünde Menemenspor’dan umulmadık bir yenilgi alan Adana Demirspor’u önümüzdeki haftalarda zorlu karşılaşmalar bekliyor.  

İlk olarak 19 Ekim günü deplasmanda Hatayspor ile karşılaşacak Adana Demirspor, daha sonra sırası ile kendi sahasında Karagümrük ve deplasmanda Akhisarspor ile karşılaşascak. Lige verilen arayı taktik ve kondisyon çalışmaları ile değerlendirmek isteyen Adana Demirspor’da futbolculara verilen tatil yarın bitecek. Özellikle sakatlıkları iyileşen yabancı futbolcuları takıma monte etmeye çalışan Uğur Hoca bu zorlu karşılaşmalara takımı hazırlamaya çalışacak.

Yorumlar

Erdal, Teyfik çöp
Sayın hocam ön libero olarak geçen sezon başarılı oynayan hamiduyu denesen ne olur
Takımın asıl durumu bu haftalarda ortaya çıkacak.
Sene 1972 -73 sezonu , kapalı ve maraton henüz yukseltilmemis , saha toprak maçlardan önce arazöz girer sahayı sulardi , Topçular in çoğu Adana li parayı pulu sorun etmeden amatör Bir ruhla çıkar taraftara mahçup olmamak için cansiperane savasirdi , sahamızda berabere bile kalsak bu aslanlar bir hafta çarşıda sokakta mahcubiyetinden ortalıkta görünmezlerdi , aklıma geldi yazayım dedim ..erden arat - şükrü özen ,tombik Ahmet, kasap Burhan - Sakıp ozberk , Halis Rençber , Harun Kaya - rüzgarın oğlu Alaattin bukagli, Fatih terim, bektaş yurttaş ...bu inançlı 11 o yıl çoral hoca Muharrem gulergin ve Nuri Şengezer hoca önderliğinde sivassporun önünde ligi bitirip muhteşem Bir şampiyonluk yasatmislardi Adana ya , forma aşkı armaya ve taraftara saygı onlar için herşeyden önemliydi , şimdiki mevcut topcularinda bu yıl bizi böyle sevindirmeleri tek dilegimiz, başarılar demirsporum inanırsanız başarırsınız ...
Unutulmaz kadroda kaptan Suphi Arabul u yazmayı unutmuşum özür..
Fotoya iyi bakın arkadaşlar, devre arası Belçika'dan özel uçakla yıldız diye transfer edilen Lagear'ın keyfine bakın, ohhhhh. Oynamayan yabancı oyuncular Adana'da siesta, tatil yapıyorlar, ohhhhhhh tam kebap valla. Bu yetersiz yabancıların transfer onayını veren kim verdi? Menejer kim? Burası menejerin çiftliği mi? Yazık değil mi bu taraftara haaa. Ya transfer edilen yetersiz yerli oyuncularımıza ne demeli? isimleri tek tek yazmaya gerek yok, herşey ortada! Bu takım ligin en pahalı 2.takımı, bütçesi büyük. Kulübe geçen sezon ve bu sezon toplamda 21 yabancı oyuncu transfer edilmiş. İlk 11'de yabancı oyuncu yok. Bu durum iyi analiz edilmeli, araştırılmalı. Yok mu korkusuz yürekli gazeteci??
elinde dünya kadar topcu var hala ön numara siz oyun deniyor add deneme tahtasi değil hoca
Soru şu siz ads a başkan olsanız hangisini önce yapardınız. 1 kalıcı kendi mali olan tesisler 2 kalıcı gelirler... 3 aşırı borçlan ama şampiyon ol. Sonrasına bakarız.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor