Demirspor'a yine 'merdiven' sevki!

Adana Demirspor'un Osmanlıspor ile oynadığı karşılaşmadan dolayı Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK)'na sevk evildi.

TFF'den yapılan açıklamada,

"Adana Demirspor Kulübü'nün 09.03.2019 tarihinde oynanan Adana Demirspor-Osmanlıspor FK Spor Toto 1. Lig müsabakasındaki "merdiven boşluklarının boş bırakılmaması" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 49. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir." ifadeleri yer aldı.

Yorumlar

Nasılsa cezayı kulüp ödüyor der ve kuralı çiğnersin. Güvenliği hiçe sayarsın. Bumu senin kulübü bu formayı sevmen bumu..
şu merdivende oturma fantazisi nasıl bir fantazi klübe zarar vermeyin artık yeter al tv kanalını evinin merdivene kur izle
Stad dar geliyor, seyirci kapasitesini karşılamıyor, millet üst üste maç izliyor, yer kalmayınca merdiven boşluklarına oturuyorlar, bu arada güvenlik görevlileri merdiven boşluğuna oturanlara müdahale edip muhatap olmuyor, kendiside yanına oturan seyirci ile maçı birlikte izliyorlar..güvenlik zaafiyeti varmıdır vardır. Umarım bütün bunlar yeni adana stadyumu faaliyete geçince bütün bunlar son bulur.
bu olay aslında çok basit. biletler bitiyor ve alt tribünden hiç bişey gözükmediği için herkes yukarılara çıkıyor ve dolayısıyla merdivende duruyorlar. bu sorun sadece yeni stada geçtiğimizde son bulur.
demekki fazla bilet satılıyor . Millet meraklı değil merdiven boşluğunda maç izlemeye
ne oldu urfa biletleri bitmedi sanırım.
Arkadaşlar bunun tek çözümü var. Büyüksaatin ordan güvenlik yelekleri satılıyor özel fosforlu. Onu giyip merdiven boşluklarına oturabilirsiniz böylece sizi güvenlik görevlisi sanıp ceza da almamış oluruz.
Koskoca adamaya bir stad yapılmadı mersin denen yere 33 bin kişilik stad yapılıyor Adamaya hala yapılacak mersin stadı çürümeye bırakıldı maalesef keşke ADS büyük maçları burada yapsa
Herkes kendisinden sorumludur. Medeni olun, ne kulübe ne de kendinize zarar vermeyin. Yeni stad da herkes bilet aldığı koltuğa oturmalı Avrupa'da olduğu gibi..
ya koltuk yerinde yoksa ?
Eee noldu şimdi haftalardır aylardır yenilen elaziz bize gelince alarm verdi kurtuluş maçı diriliş maçı yenecez VS vs hayrdr elaziz daha önce niye böle zıplamıyordunuz :)

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor