Demirspor yarın İzmir'e gidiyor

PTT 1. Ligin 32. haftasında Osmanlıspor karşısında kritik bir maçı kaybederek Süper Lige doğrudan çıkma şansını büyük ölçüde kaybeden Adana Demirspor'da play-off hesapları yapılmaya başlandı.

Dün yapılan antrenmandan önce futbolcular ile bir toplantı yapan Ünal Karaman, Adana Demirspor'un önünde her türlü seçeneğin halen bulunduğunu, matematiksel olarak Süper Lige çıkma şansları devam ettiği sürece bu işin peşinde olacaklarını belirtti.

İster doğrudan, isterse de play-offlar sonucunda bu takımı bu yıl mutlaka Süper lige çıkaracaklarını belirten Ünal Karaman, bu yolda futbolcularına güvendiğini belirtti.

Adana Demirspor, ligin 33. haftasında karşılaşacağı Bucaspor deplasmanı için bugün ve yarın hazırlıklarını tamamlayarak Cuma günü uçakla İzmir'e gidecekler.

Yorumlar

Hakan söyleride götür be hoca yazık günah yedin adamı..
hayırdır ünal hoca şampiyonluk inancı yenimi aklına geldi
Ünal karaman keşke karakterin kadar hocalığında olsa. 10 haftadır göremedin defans önü hakan söyler ve attamah ilerde forvet arkası umut gündoğanı oynatman gerektiğini. Görsen playoff dan çıkarsın da tabi yine değişik takımın tüm oyununu yerle bir eden oyuncu değişiklikler yapmazsan. Umarım yönetimin hocada istikrarlı davranacaz tavrı son bulur.
ya ünal baba vazgeç şu ısrarından koy hakan söyleri ayıp ediyon vallahi.duy şu taraftarın sesini artık

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana DemirsporBucaspor