"Demirspor usta ayaklarıyla bizi yendi"

Ümraniyespor Teknik Direktörü Sait Karafırtınalar oyuncularının iyi mücadele verdiğimi kaydetti.

Kaybettikleri için üzgün olduklarını ifade eden Karafırtınalar, şunları söyledi:

"Maçın başında 2 sakatlık yaşadık. Oyun temposu bizdeydi şok 2 gol yedik. Buna reaksiyon verdik ve devreye 2-1 girdik. Oyun anlayışımızı gözden geçirdik. Bana göre iki devre de oynanan oyun 4-2'nin göstergesi değil. Oldukça iyi oynadık. Sadece ön tarafta pozisyonları sonlandırırken sıkıntı yaşadık. Rakip usta ayaklarıyla bizi yendi. Ama verilen mücadele, oynanan oyun fazlasıyla tatminkar. Çocukların enerjisi görülmeye değerdi, onlara teşekkür ediyorum. Her hafta daha güçlü oluyoruz. Bu oyun, 6 karşılaşmanın içinde en iyisiydi. Ama skor bunu desteklemiyor. Atak sonlandırma olayını daha pozitif hale getirmemiz lazım."

Yorumlar

Buldun bizim sol taraftaki madeni Mehmet uslu ve Anıl karar in tarafını.oradan oynadın ama bizim hoca senin gördüğünü 80 dakika göremedi.beleş penaltı ve yine sol taraftan kullanılan korner ve gol.allahtan SAİT hoca kalecin hikaye idi.erkan da sendeki bu madeni iyi gördü 2 gol attı.neyse geçmiş olsun önünüzdeki maçlara bakarsınız SAİT hoca geçmiş olsun.
Taraftar hezaman doğru söyler çünkü takımını seviyor ve futfoldan anlıyor. Yine söylüyoruz Erkan volkan ve Akyüz olmadan olmaz bu takım. Geçen senenin en çok gol atanları takımı sırtlayanları. Bir maç veya iki maçta tutuk olabilir ama her an skoru değiştirecek oyuncular. Küsturmeyin onları...yine kaptan Erkan olsun o takımı yönlendirir.

Yeni yorum ekle

İlgili Kulüp: 
Adana Demirspor